Reply To: Nemusí to dopadnout dobře

Home Forums Watergate 2.0 Nemusí to dopadnout dobře Reply To: Nemusí to dopadnout dobře

#3572
Alois
Guest

No Jeníku, já jsem taky žádné UFO ještě neviděl, ale přečetl jsem o tomto fenoménu dost a dost různých knih, záznamů a teorií, ze kterých kdyby jen jedno procento bylo pravda, tak to stačí. A nemám na mysli třeba “úvahy” pana Dänikena, nebo L.Součka, ale co třeba hlášení a záznamy profesionálních, vojenských letců? Ono je toho dost, co ještě neznáme a o čem nevíme, proto mě vždycky takovéto rázné odsudky přinutí k pousmání se nad tou lidskou “sebevědomostí”. Něco podobného, jako když ředitel světového patentového úřadu, řekl někdy v roce 1899, že už bylo všechno vymyšleno a že se tento úřad může zavřít. Nebo taky vyjádření “odborníků” při začátcích vlaku, že vlak je vlastně k ničemu, poněvadž při rychlostí vyšší, než 30km/h, se všichni cestující zblázní a vyskáčou z něho ven. Stejně, nebo podobně se “odborníci” vyjadřovali o Televizi a kompjutrech. Praxe však ukázala pravý opak.
Ale musím se přiznat k tomu, že jsem taky zastáncem teorie o UFO. Proč by v tom celém, obrovském vesmíru, měla být jenom jedna planeta obydlená lidmi, kteří jsou notabene ještě tak málo vyvinutí, že se okrádají, zabíjí a vraždí ve jménu nějakého “vyššího” zájmu? Který je však vždycky podepřen mamonem a mocí, “obalit” se to dá dialekticky všelijak.