Reply To: Nemusí to dopadnout dobře

Home Forums Watergate 2.0 Nemusí to dopadnout dobře Reply To: Nemusí to dopadnout dobře

#3574
krakatit
Guest

Leho – blaboly o Trumpovi zacinaji mizet z prednich stranek tisku… vcera i senatorka nejlevicovejsiho spektra Kalifornie, provedla zatacku a pronesla neco o tom, ze prezident ma mit klid na praci a stekani odpadu je naprosto uz zbytecny!

http://www.sfgate.com/politics/article/Feinstein-surprises-SF-crowd-by-expressing-hope-12160141.php

K tve neduvere ve vesmir 🙂 – rovnez jsem cetl a poslouchal tebe zminovane autory na toto tema.
Nejvic me pobavil reditel Vatikanskych observatorich – jesuita Guy Consolmagno, ktery na dotaz dvou svitorivych reporterek arizonske TV … doktore, pokrtil by ste mimozemstana? klidne prohlasil kdyby to chtel tak urcite smich …..
v kombinaci soucasneho stavu vedy o vesmiru s nevyresitelnym pojmem vzdalenosti, rychlosti, svetla, gravitace atd. lze pouze filozofovat …. ovsem ve smyslu kategorie habitalnich zon v jinych planetarnich systemech, se da povidat o vsem moznem :).

Videl jsem – jak uz jsem psal UFO. Ovsem zadny letajici talir, ale doslova neznamy jev, blizsko ostrova Vieques, kde se z oceanskeho povrchu zvedly sloupy ne nepodobne varhanam. Zirali jsme na to jako blumy! Vzdalenost mohla byt mezi 5 az deseti nm. Nasledky pro nas tym nebyly prijemne – podali si nas nekolik dnu lidi z vysetrovaci komise v Roosevelt Raids, coz bylo horsi nez ten zjev :/!
Jestli to melo co delat s UFO, nebo cim jinym, nevim, my jsme to oznacili za UFO, rozhodne ne, za maly muzicky s tykadly SMICH.

Rekl bych ze se tady na te planete drzime jako “vsi na plesi”, ale myslime si ze nad nas neni….