Reply To: Mimo téma

Home Forums Diskuze a fórum Mimo téma Reply To: Mimo téma

#3757
Daniela
Guest

No, Mikin zde tapetoval nenavistne prispevky, i kdyz mne osobne nenapadal, to jsou fakta. Stacilo by rici jednou, nekolikrat, ze nenavidi Trupa a rozvinout, proc. Jenze ty prispevky, i na iDdnes, jsou jako kafemlejnek, stale stejna agitka proti Trumpovi a stejne argumenty trvajici uz rok. Impeachment do Vanoc nebude. 🙂
Evropsti Mikinove, jak sleduji, z casti zapricinili lidovy odpor, ktery se odrazil v nemeckych volbach, pac cim vice mravokarci a humanisti nekoho zatracuji, tim vice je tento rebel v prumerne spolecnosti obliben.
President Trump neni nejaky kral, cisar ci despota, ze by se zeme musela ridit jeho rozkazy do puntiku, musi jednat ze Senatem a toto je proste proces, ktery se vyviji.
Ja s presidentem souhlasim ve vetsine pripadu, v jadru je mi jedno, jak ho soudi jini, nejdulezitejsi je to, ze dle meho nazoru ma Trump nejlepsi sanci neco menit k lepsimu.. A ze zmenil Ameriku je neoddiskutovatelne.
Posledni afera s NFL ukazala na problemy, ktere se zametavaly pod koberec a neresil se hlavni duvod. Coz je, ze skupina elitnich sportovnich hvezd se domniva, ze jsou nad tradicnimi zvyky a tradici fotbalu. Oni urcuji pravidla. Pred Trumpem se to zadny politik neodvazil kritisovat. Klekani pri hymne na protest, to je dle meho mineni taskarina, svevolnost, a v dusledku to smrdi anarchismem. Mysim, ze to v konecnem vysledku hracum uskodi. To jako v budoucnosti by se chteli pri hymne drbat v rozkroku, jako ze jsou hrdi na svoji vybavu a chteji upozornit na silu cernych muzu ? Tradice urcuje, ze se pri hymne chovaji hraci i divaci dustojne a cti hymnu s rukou na srdci. (Nevim jak ted, od roku 2013 jsem nevidela jediny zapas.)
Neprekvapilo by mne, ze se kvuli politicke korektnosti prestane pred zapasy hrat americka hymna.