Reply To: National Review udeřil hřebík na hlavičku

Home Forums Watergate 2.0 National Review udeřil hřebík na hlavičku Reply To: National Review udeřil hřebík na hlavičku

#4016
leho
Keymaster

Mikin asi zůstane odstrašující příklad klinického případu Trumpofobie, neboli TDS (Trump Derangement Syndrom – linka zde). Z pohledu člověka, který Mikina nezná, se může jeho osoba jevit jako nějak duševně a mentálně zaostalá, ale jelikož já jsem ho znal léta, tak vím, že to s ním v minulosti bylo úplně jinak. Mikin si dokonce udělal pilotní licenci a má nalétáno asi 400 hodin na malém letadle, což vyžaduje inteligenci a schopnost vstřebávat informace. A hlavně, tam daleko na severu létání je o hubu, není vůbec lehké a 400 hodin se mi jeví jako něco, co je hodno uznání. Ale to bylo před desetiletími a možná opravdu trpí nějakou degenerativní chorobou projevující se na jeho způsobu myšlení, čert ví. Jedno je ale jisté, kdyby stejným způsobem zpracovával meteorologické informace jako zpracovává iformace ze světa politiky dnes, tak by už dávno letadélko utopil v Yukonu nebo narazil do ledovce a dnes bychom o něm neslyšeli.
 
A skandál pokračuje i bez Mikina. Mám o něj trochu starost, aby si něco neudělal až Clintonka bude konečně sedět v báni:
 

Security Expert on DNC-Russian Dossier: Monstrous Scandal That Could Change American Politics Forever (VIDEO)