Reply To: Co se (to) stalo?

Home Forums Washingtonská bažina Co se (to) stalo? Reply To: Co se (to) stalo?

#4194
Daniela
Guest

Panove, zenske jsou proradne, kdyz jim jde o neco duleziteho . Mne uz je mnoho veci v politice celkem jedno, takze nemam skrytou agendu. 🙂
Toto receno, ja neverim Donna Brazile, ze ma ocistujici umysly a chce lidem zvestovat pravdu a nic nez pravdu. Knihu jsem sice necetla, ale uryvky mi napovidaji, ze se chytre vymezuje proti Hillary proto, ze ji chce mentalne-ideologicky z Demokraticke strany vymazat. A proc jako, kdyz pred tim verne slouzila, konspirovani bylo O.K ? Nic z jejich novych hlasek bychom se nedozvedeli, kdyby Clintonka vyhrala. Coz mi napovida, ze po planu “ocisteni” strany ma novy program s kandidatem, nebo spise kandidatkou, pac ona je taky feministka.. Demokraticti lidri jsou slabosi a naivkove, takze bych hadala, ze zenska klika ma uz pripravenou kandidatku. Prichazeji mi na mysl dve. Sama Donna Brazile, ktera muze svou vyrecnosti presvedcit Hillary tabor, jak dobre to mini s liberalne levicovou ideologii a jejim prosazovanim se. Po te knize ji ale nedavam velkou sanci. Je zde ale kandidatka, ktera doposud stala v pozadi a je v liberalnim tabore. Tou je Michelle Obama. Donna Brazile uz v televiznich rozhovorech otukava a chvali Michelle do vysin a vysila signaly na podporu Michelle. Cernoska, feministka, liberalka a uz jednou Prvni dama Spojenych statu, to je dulezite resume. Ma kvalifikaci. No ne ?