Reply To: Co se (to) stalo?

Home Forums Washingtonská bažina Co se (to) stalo? Reply To: Co se (to) stalo?

#4624
leho
Keymaster

Mikin:

Potom co jsi skocil na stejnou rusackou propagandu jako Stwora, dal se k nackum a zacal ve svem fanatismu cenzurovat ti odsud odesli prakticky vsichni, nejen ja. nedůležité kecy vypuštěny

 
Já pořád nějakým způsobem věřím, že snad, Jirko, prohlédneš a přijdeš na to, že nemáš pravdu. Je to určitě marné, ale pořád nějak neztrácím naději, která má prý umírat poslední.
 
Už jsem se ptal tolikrát a zeptám se tedy znovu: na jakou rusáckou propagandu jsem skočil? Konkrétně, prosím. Já totiž ani žádné ruské zdroje nesleduji, ani nevím, co se tam píše a co se tam ukazuje. Už přes 20 let koukám hlavně na FoxNews, ale podívám se i na CNN, NBC a MSNBC, kromě jiných zdrojů jako např. National Review. Mrknul jsem i na tvoje zdroje, jako těžce levicový The Economist na rozdíl od tebe, který na mé linky zásadně nekliká a fakta ignoruje.
 
Dál nechápu, jak můžeš tak lehce šoupnout i americké kongresmany jako Jima Jordana mezi rudohnědce a nácky. To mi prostě hlava nebere. Nemůžeš to nějak objastnit? A pak nechápu, jak můžeš ignorovat ten skandál s Fusion GPS. To mi taky hlava nebere. Ještě sem přidám Jima Jordana s Harris Faulkner dneska ráno na Foxu. Nemyslím si, že by jsi, Jirko, na tohle klikl, ale člověk nikdy neví. Alespoň to sem dám sám sobě, když už ne nikomu jinému, že ano:
 
Jordan: ‘There Has to Be More’ to the Story of Why FBI Agent Was Kicked off Mueller’s Team
 
A více než posté připomínám, že pokud nebudeš sprostě nadávat včetně do nácků a rudohnědců a rudohnědých cenzorů, tak tě cenzurovat nebudu. Já se žádné pravdy nebojím, naopak, rád pouvažuji i nad těmi “alternativními” pravdami. Ale takhle to prostě nejde…