Reply To: Další úder globálním levičákům

Home Forums TDS Další úder globálním levičákům Reply To: Další úder globálním levičákům

#5397
Daniela
Guest

Vidim, krakatite, ze ty myslis dal, ja zatim vstrebavam ty prekotne udalosti.
Uprimne, jsem nemile prekvapena, jaka spina sedela ve Washingtonu a zrejme jeste tajne skodi, takze na jednu stranu jsem rada, ze machinace proti Trumpove vlade neuspely – ovsem, na druhe strane to nahlodalo moji duveru v americkou politiku, coz mne dost mrzi. Predstavovala jsem si totiz, zrejme naivne, ze vylozene podkopavani a nehorazny zlocinecky pokus o sesazeni legalne zvolene vlady se deje nekde v Zimbabwe. Ne v Americe.. Jenze, co si dovolili Clintonaci nema obdobu, mne to pripada horsi, nez Watergate.. Chtela bych ti verit, ze liberalni klika- dobrodejci- jak pises, se zdiskreditovala natolik, ze na dlouhou dobu zalehne- mela by chodit kanaly, ale to se asi nestane.

Na politickou dynastii by tu potencial byl. Nechci spekulovat, ale naslednici nemaji tu energii, vydrz, vizi, to se vzdy ztrati v casovem spektru, protoze casove okno pro zmenu a moment prilezitosti uz vyprsely. Nebyli by zakladatele hnuti , ale naslednici..Budeme vedet vic po roce 2020.