Reply To: WaPo také trpí TDS

Home Forums TDS WaPo také trpí TDS Reply To: WaPo také trpí TDS

#6629
leho
Keymaster

Jirka -Mikin- Bílina

Ale proslo. To jen vy komunisticka luza se bojite pravdy.

 
Jirko, především tenhle článek je o Bagdádím a nekrologu ve Washington Post. Kdybych já napsal i daleko mírnější a pravdivou poznámku na tvou osobu či na politicky chráněné osoby a udělal bych tak opakovaně, rychle bych na iDnes skončil. Viz zde: https://nezvedavec.org/forums/topic/dalsi-uder-globalnim-levicakum/#post-6414
 
Samozřejmě napsat o americkém prezidentovi že je rasistický čuník je naprosto normální, zatímco napsat pravdu, že squadra v kongresu jsou rasistické čunice, na iDnes nelze. Příspěvek nebyl pouze mimo téma, ale byl vymazán.
 
Je fakt, Jirko, že si tě na iDnes hýčkají, ale čistě osobní útoky i tobě mažou a to s největší pravděpodobností jako příspěvky mimo téma, takže ti neuškodí. Ale kdybys jsi mě tam označil jako zde za komunistickou lůzu, to by ti určitě neprošlo jakou pouhý mimotématový vstup zatímco zde ti to tu a tam přeci jenom projde.
 
A že tě nenapadne, že takhle nálepkovat jedince, kteří měli rodinné příslušníky v nacistických koncentrácích a v komunistických vězeních mučeny a v jednom případě dokonce umučeny, to je fakt silně brutální. To dělají pouze primitivové bez jakéhokoliv morálního kompasu, kteří mají potřebu takto zastínit svoji nevzdělanost a celkovou pomatenost tím bláznivým světem kolem nás pokud k takovému jednání nemají ještě i jiné motivy.
 
Jirko, pouhé základní vzdělání v hluboké totalitě rozhodně není žádná ostuda. Mezi mými kamarády jsou i takoví jedinci. Ale jsou si vědomi, že jsou pouhými lopatami a sprostě mi nenadávají, když se vyjádřím v protikladu jejich přesvědčení. A rovněž za neschopnost porozumět tomu dnešnímu bláznivému světu kolem nás se také nemusíš stydět. I jedinci daleko vzdělanější než ty a já mu také nerozumí…