Reply To: WaPo také trpí TDS

Home Forums TDS WaPo také trpí TDS Reply To: WaPo také trpí TDS

#6748
leho
Keymaster

Ahoj Danielo, long time no see! Jak se u nás říká, že ano…
 
Mikin je pro mne velice smutný případ, jelikož jsme se znali skoro 13 let i když pouze po Internetu. Máme ale nemálo společných známých. Pro mne je jeho mentalita neuvěřitelná. Jak měl plnou hubu kamarádství, “I salute you SGT!”, a tak dále, a takhle to dopadlo. Ben Hur to samé. S tím jsme se s manželkou dokonce osobně setkali když jsme ho navštívili osobně v oblasti LA. Ten napsal ne pouze jednou, jak si mě váží a skončilo to nadáváním do zelených mozků což Mikin rovněž zopakoval mě a Krakatitovi a to je opravdu pěkná rána do palice hlavně od emigranta z komunismu. Holt někteří z toho komunismu utekli aby ho zase našli na Západě.
 
Holt se nedá nic dělat, lidé jsou kolikrát nevyzpytatelní, divní, blázni a také mezi tím vším jsou lidé i normální, kteří nepodlehnou davové psychóze a vidí svět realisticky takový, jaký je.
 
Do té poslední skupiny se snažím i já začlenit. Takže i to globální oteplování je pro mě nepochopitelné davové šílenství, kterému podléhají jedinci i jinak chytří a vzdělaní, nejenom lopaty jako Mikin. Teď mě napadá, že i takový génius jako Steven Hawking měl občas podivné záchvěvy obyčejné lidské blbosti v podobě jeho prohlášení, že jsme v mezihvězdném prostoru obklopeni mimozemšťany, kteří by nás nejraději snědli či zotročili či naši planetu použili jako zdroj energie či co.
 
Holt lidská blbost je nekonečná, může postihnout úplně každého, jak už někdo řekl dříve a bez ní by byla seksakra nuda…