Reply To: WaPo také trpí TDS

Home Forums TDS WaPo také trpí TDS Reply To: WaPo také trpí TDS

#6757
leho
Keymaster

Mikin vydávající se za huhklju

Kdyz jsem serzantovi jednou napsal co si Hawking myslio Trumpovi, kvicel *** zlosti. A ted si stezuje na to, ze rudohnede nemaji v Americe a Kanade radi. Nojo, mel jste serzante i se Stworou radeji do Ruska.

 
Jirko kolikrát ti mám připomínat, že vydávání se za někoho jiného se postihuje normálně doživotním banem?
 
Ale zatím se dobře bavím, tak tě zatím nechám a taky tě nechci mít na svědomí. Zase jsi naštval Kudlanku a tak ti zbývá Nezvědavec a iDnes. Ale na iDnes už nudíš a navíc ty antitrumpovské žvásty nikdo nečte, takže se tam můžeš pohádat maximálně s několika normálními lidmi, kteří tam náhodou zabloudí.
 
Je opravdu neuvěřitelné, jak si vymýšlíš a lžeš. A pořád ti rudohnědí. Především kdyby jsi si přečetl můj minulý příspěvek, tak Hawkingovy nesmysly ohledně mimozemšťanů jsou o dost vážnější věc než nesmysly o Trumpovi, protože je geniální fyzik a matematik, takže by měl vědět, jak je malá pravděpodobnost, že by někde jinde ve vesmíru mohly vzniknout byť i vzdáleně podobné podmínky pro vznik inteligentního života jako na Zemi. Napsal jsem na tohle téma krátkou úvahu v článku na mém blogu v angličtině: Are We Alone?
 
Ale kam na tebe s takovými hlubokými úvahami, ty koňovi necháme, protože “Orange Man Bad”!!!