Reply To: Zatracený oteplování!

Home Forums Globální oteplování Zatracený oteplování! Reply To: Zatracený oteplování!

#6822
leho
Keymaster

Jirka Mikin Bílina pózující jako cetar Kukkulin:

Trump vam naridil hrabat listi. Hrabal jste cetari, nebo nehrabal? 🙂
To jste netusil, ze se jednou ocitnete v jednom siku s komunisty a se Stworou, co?

 
Jirko, opět připomenu, že pózovat jako někdo jiný je prohřešek proti pravidlům internetových diskuzí, za který jsou sankce v podobě doživotního zákazu. Ale jelikož v tomto případě se jedná o demonstrování nejen tvé bezmezné hlouposti, příspěvek je publikován i přes svoji lživost a vulgární tón.
 
Máš nějaký věcný argument? Nemáš, viď.
 
Ale přesto se zeptám, jak jsi přišel na to, že bych měl být v jednom šiku s komunisty a Stworou. To mi prostě hlava nebere. A co ještě mi nebere, proč tak o mě pořád lžeš? Zvolili jsme v USA Trumpa a jsi to ty, kdo se úplně zbláznil.
 
Jako jeden ze znaků tvé duševní choroby uvedu, že nejsi vůbec schopen věcné diskuze. Takové, ve které je vznesen argument a na ten argument normálně věcně odpovědět. To ty vůbec nedokážeš i když jistou přirozenou inteligenci pro pochopení tak jednoduchého principu jistě máš. Ale nepošlu tě do Bohnic, to dělali komunisti, že ano.