Reply To: Zatracený oteplování!

Home Forums Globální oteplování Zatracený oteplování! Reply To: Zatracený oteplování!

#6905
leho
Keymaster

Mikin:

Predevsim se cetari uklidnete. …

 
Asi Mikin konverzuje se mnou i když moc dobře ví, že nejsem žádný četař. Zajímavé, že si myslí, že nejsem klidný. Opak je pravdou. Hned po Novém roce jsem byl na lékařské prohlídce a sestra mi změřila tlak nejnižší po celý můj život i když jsem měl v sobě téměř půl litru silného kafe. Tak trochu neuvěřitelné, ale bylo to tak.
 
Rovněž mám jiný poměr k Mikinovi, jinak Jirkovi Bílinovi. Je mi ho skutečně a velmi srdečně líto. Je to v podstatě nešťastný člověk, který neví, co je to lidská láska, tolerance a porozumění, které po celý svůj život a hlavně v dětství nezažil. Až budu někdy pohromadě s nějakými skutečně věřícími a praktikujícími křesťany, poprosím je, aby se za jeho temnou duši pomodlili. Je to opravdu potřeba.
 
Myslím to vážně a upřímně. A kdykoliv by se Mikin omluvil a myslel to opravdu od srdce, vždy bych mu odpustil. Takže to je taková má výzva do nového desetiletí. Třeba k něčemu takovému dojde, kdo ví…