Reply To: Jirka Mikin – Bílina

Home Forums Diskuze a fórum Jirka Mikin – Bílina Reply To: Jirka Mikin – Bílina

#7160
Kahulak
Guest

Mikine, myslim, ze nedavas smysl, porad nevim kdo je “Putler” a kdo je jeho agent co nici prirodu a vlastne celou zemekouli. Tvoje pobidka k hozeni cehosi na Google nepadla na urodnou pudu, jsem pocitacovej dinosaurus a tyhle ukony nezvladam. Pocitac kterej mam doma pouzivam pouze ke cteni knizek, clanku, fejetonu…, a ke komunikaci s lidma, s kterejma nemuzu mluvit tvari v tvar. V praci tu elektronickou pomucku pouzivam pouze ke stazeni vykresu od zakazniku, kteri od nas chteji ceny na praci, tot je veskera moje pocitacova znalost – duvod – nemam zajem se neco takovyho ucit, proste mne to nezajima, ale jak uz jsem uvedl, potrebuju tu elektronickou pomucku v praci, tak jsem zabral a to co potrebuju umim. Taky mi neni jasnej ten stabilni genius, to asi bude nejakej pomocnik toho zahadnyho agenta, muzes podat vysvetleni. Jo vsimnul jsem si, ze v ty tvoji zbesilosti jsi pouzil jenom dve sprostarny, asi jsi si uvedomil, ze bejt sprostej na lidi je spatny, nebo je to tim pribejvajicim svetlem a deprese trosku ustupuje, pral bych si tu prvni alternativu. Taky jsi se k memu velkemu zklamani zapomel pochlubit alespon tvym jednim chlapskym ucunenim, vono asi zadny neexistuje, to je taky mozny. No na zaver – uz ty tvoje zbesilosti cist nebudu, ale pokud napises neco, co ma hlavu a patu a podlozis to faktem, a hlavne kdyz to nebude politickyho razu, tak si to rad prectu a poucim se. Pokoj a Dobro. Kahulak