Reply To: Jirka Mikin – Bílina

Home Forums Diskuze a fórum Jirka Mikin – Bílina Reply To: Jirka Mikin – Bílina

#7311
Kahulak
Guest

A hele, petisrubovej falesnej cetar si uz zase zmenil jmeno, tak budu ti rikat petisrubovej falesnej cetar Kikin. Tak asi takhle, mily petisrubovy falesny cetari Kikino, co to porad vopakujes za nesmysl o neofasistech a komunistech. Ja zadny takovy individua kolem sebe nevidim, krome tech zdejsich vymastenejch demokrys a liberaru a tech zelenejch aparatciku, co nam kazej zivot, a ktery tutove ve svym vomezenym mysleni volis. Jen pockej, az se ten cinskej vejr rozebehne u tebe v zavejich, kdy podle posledni statistiky to uz v zavejich je, to se budes divit i nohama, jak jsou na to ten nas Truedope a ministryne zdravotnicvi pripraveny. Truedope je snowboarding instruktor, nebo snad ucitel baletu a ta ministryne zdravotnictvi je graphic designer, to jsou panecku odbornici, a kdyz se jich reporteri na neco ptaji vohledne toho cinskyho vejra, tak kazdej jeden kouka s vytrestenejma ocima, jako jelen chycenej ve svetle reflektoru. Taky je mi zahadou, proc neustale meles neco o stavu politiky dole ve Statech, starej se vo Rusko, tam to mas pres Beringa vo kus bliz a mozna, ze tam tem tvejm moudrostem ty bolsevicky vynalezci bidy budou naslouchat, znis stejne jako oni. Jenom jestli si pamatujes ze zakladky jak psat ty jejich bukvy, aby ti vubec rozumeli, latinku tam ty smudlo neznaj. Ted otazka petisrubova falesna Kikino, proc si myslis, ze kdyby jsme se potkali, tak bych mluvil tenkym hlaskem, ja tenkej hlasek nemam, zkus mi to nejak vysvetlit. A s tou srandou je to asi takhle, mam skutecne dojem, ze mas nenaplnenej zivot, a ze ti nekdo v davne minulosti, nejspis v detsvi hrozne ublizil a potrebujes tu jiz zminenou vrbu, pokud to tak neni a jses jenom zurivej cvok, tak to sranda je. Mozna by jsi sem mel napsat neco rozumnyho a trosku se nejak komplexne bez sprostaren a krobianstvi vyjadril, aby si clovek udelal obrazek, co vlastne chces, sledujes a jakym smerem se ubira tvoje mysl. To jsi zatim za ty roky co si sem chodim cist neudelal, stejne jako jsi neuved zadnou z tvejch chlapskejch ucunenin, kdyz jsi se holedbal, ze za chlapa mluvi ciny, pokud tedy nepovazujes to tvoje nechutny sprostactvi za chlapskej velecin, toho cunis vic nez dost.Jo taky nemel nic vo cenzure, kdyz se budes chovat slusne, tak si myslim, ze to majitel vebu nevymaze. Jinak sedim venku za chaloupkou, mam pustenou muziku a uzivam si tu nadhernou jarni slunecni lazen, sice v bunde, je jenom sest na nulou, ale to slunce je uzasny a ten solar heat gain citim nejen na bunde, ale i ve tvari. Rousku nemam a s milovanou a detma dvoumetrovej bezpecnostni vodstup nedodrzujeme. Zkus vylezt z tech peti srubu na vzduch falesniku, mozna, ze to je to co potrebujes. Pokoj a Dobro. Kahulak