Reply To: Jirka Mikin – Bílina

Home Forums Diskuze a fórum Jirka Mikin – Bílina Reply To: Jirka Mikin – Bílina

#7320
Kahulak
Guest

Jeee Jirko, to je docela legrace, jak je ten svet malej. Tvoje bejvalka ucila jeden cas na Linwood Elementary School, kam chodil nas mladej a jednou kdyz prisel domu ze skoly, tak za mnou prisel do garaze a sdelil mi, ze ve skole je pani ucitelka, ktera mluvi cesky. Ja na to zareagoval, ze to je prima a ze si s ni muze obcas povidat. Synek nekam vodbehnul a za chvilku priskakal zpatky a voznamil mi, ze mi ta pani ucitelka bude vecer volat domu a nez jsem se stacil zeptat proc, uz byl zase pryc. No rek jsem si, uca bude volat, tak bude volat, kluk asi udelal nejakou lumparnu a dofukoval jsem kola u picyclu moji milovany a kloucka, aby jsme mohli ject na projizdku tou uzasnou lesostezkou tim luznim lesem podle Cerveny reky. Kloucek se opet po chvilce objevil a ptal se, jestli uz pani ucitelka volala, ja mu rek ze ne a pidil jsem se po duvodu toho telefonatu. Kloucek se cervenal a voznamil mi, ze naucil par deti ze tridy cesky sprosty slovo, a ze to kricely vo poledni prestavce venku na hristi, v domeni, ze jim nikdo slovo ho*no nerozumi. Byl chycenej a muzu rict, ze pani ucitelka nikdy ohledne toho nevolala, ale takticky ho prinutila, aby se k lumparne sam priznal, chytra zenska. Svet je uzasny misto a zivot je nadhernej. Pokoj a Dobro. Kahulak