National Review udeřil hřebík na hlavičku

Home Forums Watergate 2.0 National Review udeřil hřebík na hlavičku

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 99 total)
  • Author
    Posts
  • #1710 Reply
    leho
    Keymaster

    National Review udeřil hřebík na hlavičku v článku The Endless Ironies of Donald J. Trump (linka zde)

     

    Okomentuji později možná i v nějaké delší úvaze na hlavní stráce blogu Nezvědavce

     

    PS: Pro případ, že by nějaký fanatický antitrumpovec (Mikin?) tvrdil, že článek na National Review je obdoba Vladimíra Stwory, případní čtenáři mohou vzít v úvahu osobu autora článku, což je Victor Davis Hanson (linka zde)

    #1716 Reply
    Prazak
    Guest

    Jaroslav, If you told me this would happen in America, I wouldn’t believe you… The losing political party is using a conspiracy theory — without having a single shred of evidence — to DERAIL a constitutionally-elected president Our former FBI director cowardly used a friend to leak a government memo to the media as a political weapon, joining countless other unelected bureaucrats who leak The Obama administration called for the UNMASKING of members of my campaign during the transition of power The fake news media peddle conspiracy theories and lies about our administration So when I say there is an effort to SABOTAGE us, I mean it. This is a threat to our republic — and we can’t let them win. We MUST keep fighting. We MUST be 100 percent prepared for the vicious attacks that will NEVER end. WITCH-HUNT!

    ESTE ZE MIKIN JE JEN POTOBLY KANADAN…

    #1720 Reply
    Daniela
    Guest

    Moc pekna esej, ta analyza o ironiich Donalda.
    V tomhle citatu je tez kus pravdy:
    It may not be that Trump earns hatred for unnecessary provocation and vitriol, but instead that he or any other Republican would have earned such venom anyway.

    Z toho plyne, ze si Demokrati, silne posuniti do leva, zase vymysli nejaky carodejnicky hon.

    #1780 Reply
    leho
    Keymaster

    Mikine, něco k tématu by nebylo? Například, pořád nějaké evidence Trumpovy vlastizrady, ale ani jednu jsi nikdy nezmínil. A to si vůbec nepřipadáš jako nějaký troll, viď…

    #1785 Reply
    leho
    Keymaster

    Nevím jaké “leaks” mi nevadily. Jak měl Trump konspirovat za účelem vyhrání voleb?

    #1804 Reply
    Mikin
    Guest

    Leaks z e-mailu Mrs. Clinton.

    #1805 Reply
    leho
    Keymaster

    Sakra jaký leaks? Já umím číst. Kolikrát mám opakovat, že nevím jaké “leaks” mi nevadily???

    #1806 Reply
    leho
    Keymaster

    Jo, ohledně emailů neskutečně nebezpečné ježibaby Hillary Clinton. Její emaily coby ministryně zahraničí by normálně podléhaly povinné archivaci a mohly být tak předmětem vyšetřování např. Clinton Foundation nebo skandálu ohledně Benghází. Ale jelikož ježibaba používala soukromý server, tak mohla kliďánko všechny emaily smazat aby se na ni nic nepřišlo, protože jinak by už dávno bručela v báni.

     

    Ježibaba ovšem podcenila průnik emailů na jiné servery, protože množství z nich bylo opětovně přeposláno mnoha lidem, např. Humě Abedin, a ty byly pak zachyceny příslušnými orgány při vyšetřování kauz jako např. Clinton Foundation, Benghází a jiných skandálů. Už jenom přeposlání tajného materiálu v jednom jediném emailu lidem bez patřičné bezpečnostní prověrky je trestný čin a takových emailů ježibaba přeposlala stovky ne-li tisíce kromě toho, že její uklízečka rutinně takové emaily tiskla. Proto její nohsledi kolem sebe tak hystericky kopou, už jsem o tom psal snad tisíckrát, že???

    #2511 Reply
    leho
    Keymaster

    Už jsem myslel, že konečně!!!! se něco od Mikina dozvím. Ale zase nic, žádný odkaz, je mi naprostou záhadou, k jakým to emailům Mikin referuje.

     

    PS: …a nebylo by něco k tématu? Někdo si tu stěžoval na trolling, tak proto.

     

    A pořád mi není jasné, jak že to ten Trump s těmi Rusy konspiroval.

     

    Znovu zdůrazňuji, já o žádných nezákonně uniklých emailech ježibaby Clinton nevím. V jakém sledu že byly zveřejněny? Díky spolupráci jakých spolupracovníků? Jména by nebyly?  To je jak s těmi chemtrails…

     

    Po troše googlení jsem něco o těch emailech ježibaby Clinton objevil. Uveřejnily je Wikileaks. To mají být jako ti Trumpovy spolupracovníci? Viz článek na webce časopisu Time What Leaked Emails Reveal About Hillary Clinton’s Campaign.

    #2527 Reply
    leho
    Keymaster

    Wikileaks a Julian Asange byli Trumpovi spolupracovníci? Jakže tyhle emaily, o kterých jsem v podstatě až do teď nevěděl, způsobily Trumpovo zvolení? Člověče, ty opravdu nejsi normální. Chemtrails hadr!

     

    PS: Vlastně jsem o nich něco věděl, teď si vzpomínám. Nicméně, otázky jsou pořád ty samé: Trump měl v tomhle nějakou roli? Jakou? Julian Asange byl jeho spolupracovník? To je teda bomba!!!!

    #2532 Reply
    leho
    Keymaster

    Jo, to jsou asi ty emaily z Podestova Yahoo účtu, kdy si ten blbec zapomněl změnit admin username a password. Assange se mu tam pak nahackoval a zveřejnil ty pitomosti. Podle tebe to byl Trump? Aha, hmm…

    #2540 Reply
    krakatit
    Guest

    Mikine a proc nam lepis neco co si museme precist sami a bez tebe? Necitis se jako pitomec?

    #2548 Reply
    leho
    Keymaster

    Další Mikinův příspěvek ve spamu. Kdyby normálně diskutoval…, no co se dá dělat, že ano…

     

    Krakatit:

    Mikine a proc nam lepis neco co si museme precist sami a bez tebe? Necitis se jako pitomec?

     

    Doufám, že nevadí, když odpovím za Mikina. Ne, naopak, on se cítí, že je mnohem a mnohem chytřejší než já či ty, protože on čte noviny a sleduje televizi. Nejhorší je, že přečtení a pochopení jakéhokoliv článku na např. National Review je nejen nad jeho síly, ale on si to ani nepřipustí. On si myslí, že je ještě daleko chytřejší, než kdokoliv s nějakým blbým titulem PhD. Napsal on něco na téma článku od Victora Hansona? Ne, bohužel, toho zatím nebyl schopen a asi nikdy nebude…

     

    PS: Editoval jsem můj předchozí příspěvek do civilizovanější formy…

    #2577 Reply
    leho
    Keymaster

    Mikin se pokusil opět sabotovat zdejší diskuzi vylepením krátkého šotu z FoxNews, který vůbec ale vůbec neměl co dělat s tématem. Komu není pomoci…

    #2579 Reply
    krakatit
    Guest

    Promin Leho, ale ja proste nechapu Mikina. Snad casem se dozvim jakou chorobou trpi. Dana urcite o tomto vi vic. Jinak – nech to ustat, bud se tady lidi vzpamatujou, nebo nema cenu vest jakykoliv kontakt. Sve uz jsem nekolikrat napsal.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 99 total)
Reply To: Reply #2540 in National Review udeřil hřebík na hlavičku
Your information: