Interview s Jamesem Comey

Autor:  leho | dne: December 15, 2019


Bývalý ředitel FBI a jeden z hlavních představitelů živočichů přežívajích ve Washingtonském močálu James Comey poskytl interview FoxNews s Chrisem Wallace:
 

 
James Comey mi připadá nejen jako Jožin z bažin z Washingtonského smrdutého močálu, ale připomíná mi nacistické pohlaváry, kteří o ničem nevěděli či pouze následovali fűrerovy rozkazy. Je opravdu grotestkní, že falšování dokumentu Comey charakterizuje jako pouhou chybu a ne kriminální čin. Generální inspektor Michael Horowitz charakterizoval pochybení FBI a jejího ředitele buď jako soubor úmyslných trestných činů nebo jako hrubou nedbalost (“gross negligence”). Obě možnosti jsou trestné. Pro úplnost Horowitzův výslech v americkém Senátu:
 

 
Jelikož James Comey lživé žádosti o sledování členů Trumpovy kampaně rovněž podepisoval, měl by rozhodně být obžalován a souzen. Takže pouhé vyhození z funkce ředitele FBI bylo rozhodně oddůvodněné a doufejme, že není všem dnům konec. Velmi bude záležet na prezidentských volbách příští rok. Troufám si tipovat, že v případě Trumpova znovuzvolení bychom se mohli dožít Jožina z bažin za mřížemi a nejen jeho.
 
Článek s videem na FoxNews: https://www.foxnews.com/politics/comey-defends-fbis-fisa-process-after-scathing-ig-report
 
Interview je usvědčující. Jak dlouho vydrží na YouTube? Den, týden či dva týdny?