Je AOC k smíchu?

Autor:  leho | dne: July 13, 2019


To, že AOC (Alexandria Ocasio-Cortez) je extrémně hloupá, je velmi dobře známo. Ale co si člověk hned neuvědomí, že hlupačka jako ona nemůže jen tak vyhrát volby, protože to vyžaduje opravdu velmi nadprůměrné organizační schopnosti a mít agendu, kterou lidi baští a která letí. A ty samozřejmě AOC ani náhodou nemá, vždyť stěží umí natočit v baru pivo.
 
Schopnosti mají ale Justice Democrats. Justice Democrats je organizace, u jejíž založení stál Cenk Uygur, který vlastní YouTube kanál The Young Turks a jedná se o dalšího velmi vlivného a bohatého “socialistu” nebo spíše starého dobrého komunistu, neboť jeho agenda se téměř shoduje s ideologií staré dobré KSČ. Možná se člověk videu s Cenkem Uygurem z průběhu voleb 2016 zasměje, ale mě to zas tak směšné nepřipadá, když si člověk uvědomí, jak je ten člověk vlivný:
 

 
V případě AOC a Justice Democrats ale se jedná o velmi nebezpečný trend, kdy organizace s velmi pochybnou agendou nastrčí herce, kterými pak manipulují v Kongresu a tím pádem i celou Amerikou. Jejich cílem není nic víc, než ovládnout Demokratickou stranu a dostat se k moci jejím prostřednictvím. Více zde:
 

 
Justice Democrats minulé volby do Kongresu protlačili ještě další tři loutky: Ayanna Presley, Rashida Tlaib a Ilhan Omar. Všechny čtyři loutky nahradily jiné tradiční a umírněné “demokraty”. Zatím se jim sice nepodařilo vyhrát nad Republikánem, ale pokud bude trend pokračovat, může se vše změnit. Doufejme, že se tak nestane.