Najde se dostatek obětí do voleb 2020?

Autor:  leho | dne: June 29, 2019


Na výsledku příštích voleb 2020 v USA bude velmi záležet, zdali se bláznivým “demokratům” podaří najít dostatek obětí brutálního kapitalistického systému sužující dnešní USA. Tady nejde o nějakou věcnou politiku, ale o dostatečné vybuzení emocí voličské základny nad trpícími dětmi chudáků nelegálních imigrantů či nemožnosti najít a zaplatit vhodnou zdravotní pojistku těmi samými chudáky. Nesmírně dluhy trpící studenti, kteří vystudovali naprosto nepotřebný obor jako například Pacific Islanders Studies, jsou rovněž na placu. A samozřejmě obrovské investice do změny klimatu taktéž. Jak se tyhle šílenosti zaplatí, že budou ždímat běžné Američany až do totálního bankrotu, to samozřejmě plačící “demokraty” nezajímá.
 
A to jsem ještě nezmínil vyplácení odškodného za otroctví černým Američanům. Je přece nutné se vypořádat s minulostí a platit, není-liž pravda? Jak daleko by se mělo jít do minulosti, to se také neřeší, ale možno předpovídat, že se ozvou třeba Irští přistěhovalci a další etnické skupiny. Velmi pěkně nejen o problematice reparací mluví Candace Owens zde:
 

 
Vypadá to, že američtí “demokraté”, či spíše už socialisti nebo přímo fašisti, si vykopali pěknou díru. Jak je ta díra hluboká, se ukáže příští rok a bude hodně záležet na tom, zdali se jim podaří najít dostatečný počet chudáků, kterými by zlomili srdce běžných amerických voličů. Já o tom velmi pochybuji a nejen já.
 
Zde je výtah z jedné “demokratické” debaty minulý týden. Viz hlasování o znárodnění soukromých zdravotních pojišťoven v první minutě zde:
 

 
Údajná vítězka debat Elizabeth Warren mi připadá jako psychicky vyšinutá osoba. Tohle někoho oslovuje? Je to smutné, ale asi ano. Hlavně jednoho mudrce od Yukonu na dalekém kanadském severu. Viz článek a diskuze na iDnes: Demokrati se při druhé debatě pohádali kvůli rasismu a diskriminaci