Starosta Péťa bez šance

Autor:  leho | dne: February 7, 2020


Nejpopulárnější český zpravodajský server iDnes uveřejnil článek Kdo je Buttigieg, překvapení z Iowy? Nový Obama, který může vyzvat Trumpa. Podle článku Starosta Péťa je vycházející hvězda Demokratické strany podobně jako Barry Soetoro aka B. Husejn Obama či jak se ten hochštapler vlastně jmenuje.
 
Jedná se samozřejmě o nesmysl. Jedním z důvodů je, že homosexualita je tradičně tabu v mačo kultuře amerických černochů a to jak u mužské tak u ženské části populace. Takže když Barry Soetora volili prakticky všichni černoši, tak Starosta Péťa od této důležité menšiny nedostane prakticky ani jeden hlas. To je první problém.
 
Druhý problém Starosty Péti jsou američtí katolíci, protestanti a babtisti. Od nich také nedostane ani jeden hlas a to je prakticky celé americké vnitrozemí. A rovněž nedostane hlasy od mnohých heterosexuálních Američanů, kteří by “Demokraty” co mají pramálo společného s demokracií jinak volili. Copak tohle může někoho normálního heterosexuálního člověka lákat?
 

 
Jakkoliv se snažím být tolerantní, ale tohle prostě nejde. Zvedá se mi žaludek a pochybuji, že jsem nějaká velká výjimka.
 
Tak tedy suma sumárum, dle mé křišťálové koule Starosta Péťa nemá šanci.