Vrah Alec Baldwin

Autor:  leho | dne: October 24, 2021


Alec Baldwin’s Negligent Discharge – Actor May Face Involuntary Manslaughter ChargesMinulý čtvrtek Alec Baldwin zastřelil kameramanku Halynu Hutchins při natáčení filmu “Rust”. Jistě se jednalo o nešťastnou náhodu, ale člověk nikdy neví. Událost je velmi podivná. Alec Baldwin na kameramanku vystřelil z bezprostřední blízkosti tak, že na něj vystříkla krev a musel pak odevzdat policistům své krvavé oblečení. Zřejmě nestřílel tedy pro efekt do kamery, ale přímo na hruď kameramanky a mohlo se jednat o špatný vtip. A nebo cokoliv jiného.


V Americe se při filmování zpravidla nepoužívají atrapy zbraní nebo zbraně specielně určené pro filmování, ale skutečné zbraně. Jistě není bez zajímavosti, že během natáčení bezpočtu stříleček s Johnem Waynem či Clintem Eastwoodem se nikdy nic vážného nestalo. Avšak na rozdíl od dneška John Wayne, Clint Eastwood a další herci akčních kovbojek byli zpravidla pravičáci, sami vlastnili zbraně a uměli s nimi zacházet pokud se přímo nejednalo o válečné veterány. Včera jsem viděl interview s jedním hercem, který je zároveň i policistou a ten si přidělenou zbraň při filmování vždy kontroluje i když nemusí. Pro takového člověka to je naprosto normální a zásadní věc.


Alec Baldwin je ale úplně jiný živočišný druh a mimo jiné aktivista proti soukromému držení zbraní a proti americké Ústavě jako takové. Viz jeho antitrumpovské výstupy. Ještě nedávno tweetoval v komentáři o policejním zásahu, že by rád věděl, jaké to je zabít nevinného člověka. Tak teď to ví.


Podle jiných ověřených zpráv herci a personál si krátili dlouhou chvíli během pracovního volna střílením do plechovek od koly. Ostré patrony si zřejmě koupili v místním obchodě. Proč by je jinak vůbec měli? Pro české čtenáře: Patrony v USA běžně koupíte ve sportovních obchodech nebo i samoobsluhách se smíšeným zbožím.


Také je známo, že ve filmovém průmyslu včetně herců a personálu se běžně vyskytují drogově závislá individua a nebylo by tedy vůbec překvapující, že ožralé smažky na drogách s největší pravděpodobností v revolveru ostré náboje prostě zapomněly. Rovněž bych se nedivil, kdyby Alec Baldwin se na kameramanku naštval a jen tak na ni namířil a vystřelil. Je to totiž arogantní a vzteklý násilník a nejednou musela při jeho výstřelcích zasahovat policie.


Ale jelikož Baldwin je vlastníkem bezedných bankovních kont, tak si jistě najme ty nejlepší právníky a ti ho z téhle šlamastyky spolehlivě vysekají. A jelikož od této chvíle bude navždy znám jako vrah kameramanky, nenatočí už určitě žádný film a to je také trest i když podle mého názoru silně nedostačující. Tenhle člověk by měl bručet v kriminále do konce života a být vystavován veřejnosti jako odstrašující případ hollywoodského aktivisty a nechutné vzteklé smažky.


Článek o osobě, co měla při filmování na starosti zbraně:

Woman in Charge of Guns on Alec Baldwin’s Movie Set Deletes Her Social Media Accounts


Další zdroje:Alec Baldwin’s Accident [Updated]


Rumble.com: Alec Baldwin Shooting – Who’s to Blame? Viva Frei VlawgStephen Hunter: The Shooting