Zase jedna podivná sebevražda

Autor:  leho | dne: August 11, 2019


Epsteinova smrt může skutečně být sebevražda. Pervertům jako on se to stává. Zřejmě už od puberty trpěl sexuální úchylkou, kterou si nijak nepřipouštěl a když zbohatl, našel mezi americkou smetánkou další perverty, se kterými se pak dlouhá léta přátelil. Jeden z nich byl i Bill Clinton.
 
Den před jeho smrtí byly uveřejněny šokující dokumenty potvrzující přítomnost Billa Clintona na palubě Epsteinova soukromého letadla a rovněž potvrzující, že se jednalo o opravdu velmi nechutného perverta. Už pouze tento fakt musel pro Epsteina být nepředstavitelně deprimující, takže sebevražda by neměla vůbec překvapit zvláště když se jednalo o těžce psychicky narušeného člověka.
 
Na druhé straně je zde fakt, že Epstein se nacházel ve vazební věznici a i kdyby nebyl pod specielním dohledem kvůli vysoké pravděpodobnosti sebevraždy, tak pouze holý fakt, že k úmrtí vůbec došlo, je velmi podivný. A jelikož se možnost jeho sebevraždy už dávno probírala v nesčetných bulvárech, je záležitost ještě daleko podivnější, viz zde: https://tinyurl.com/y2a5ea3d
 
A vůbec nejpikantnější je skutečnost, že kolem vykutálené rodinky Clintonů je mnoho dalších podivných úmrtí. Bulváry uvádí, že je jich tak mezi 30 – 40. Někdy i přes 50. Například zde:
 

Here It Is… Complete List of Clinton Associates Who Allegedly Died Mysteriously or Committed Suicide Before Testimony, Including Jeffrey Epstein


 
Další zvláště pro Čechoslováky pikantní skutečnost je, že Bill Clinton se v době jeho studií kamarádil s Janem Kopoldem, synem rodiny zakládajících členů KSČ, který rovněž záhadně zahynul v Turecku zrovna když Bill Clinton přes Moskvu cestoval do Prahy a setkal se s jeho rodiči. To bylo těsně po Novém roce 1969. Nutno zdůraznit, že Bill Clinton byl organizátorem demonstrací proti válce ve Vietnamu. Zajisté byla jeho cesta do Moskvy a Prahy nevinné trávení prázdnin a ještě k tomu v zimě, kdy samozřejmě nejen Praha, ale i Moskva má velmi příjemné klima.
 
Není bez zajímavosti, že Jan Kopold není na seznamu záhadných úmrtí spojených s Billem Clintonem a rovněž jeho spolubydlící na kolejích Peter Aller.
 
Světový tisk o události například zde: Bill Clinton ditched Secret Service on multiple ‘Lolita Express’ flights: Report
 
A můj známý profesor Steven Hayward z univerzity v Berkeley:
 

Epstein