Reply To: Trump Jr.: trochu jiná spekulace…

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Trump Jr.: trochu jiná spekulace… Reply To: Trump Jr.: trochu jiná spekulace…

#3024
Daniela
Guest

Dospela jsem k nazoru, ze se veci politicke nesmi brat s umanutou a smrtelne vaznou dulezitosti, prece nejsme ve valce, ze . Lidi se mezi sebou holt neustale dohaduji a vykrikuji sve nazory, politici si z toho navic delaji zpusob obzivy, – jednani a smeleni a prosazovani se je bohuzel lidska vlastnost. Pak tu mame socialni inzenyry, co se domnivaji, ze jen jejich cesta a zpusob usporadani spolecnosti je to prave orechove. Tyhle Talking heads-mluvici hlavy se navzajem prehlusuji. Jak se v tom ma pak orientovat obcan, kteremu hulakaji do hlavy, co je dobre, spatne, ci jak se maji veci resit.
Neni divu, ze lidi v zapadnim svete ztraceji prehled a chteji se vratit k jednodussim formam lidske interakce, avsak nejsem si jista, jestli, kdyby k tomu opravdu doslo, ze by byli spokojeni. Jak se jednou prekroci Rubikon, neni cesta zpatky. Bez technologie by to dnes uz neslo a to je jen zacatek.
Vyvoj lidstva je vzdycky skobrtavy.
To ale neni moje starost, at si s tim poradi dalsi generace. Me uplne staci ke spokojenosti zakladni zivotni podminky. I.Newton se zaobiral jablky na strome a ja zase spokojene konzumuji tresne.(Dnes uz 3 pounds) Spise nadherne chrupky, takove, ktere zraly na okrajich ceskych silnic mezi patniky, v davne dobe v jedne posazavske vesnici. .. Snad jeste lepsi, pac jsem nenasla zadneho cervicka. 🙂 Dnesni ‘cherries’ jsou ze statu Washington, to by mel George Washington radost.
On prece, dle slavneho americkeho mytu, jako maly kluk posekal sekyrkou “cherry tree”, priznal se a pak zasadil novy stromek…