Reply To: Požáry v Kalifornii

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Požáry v Kalifornii Reply To: Požáry v Kalifornii

#3950
Prazak
Guest

I to je Leho jednoduche, podobne bullshitu support our troopes versus baby killers, nekteri lide nepouzivaji svuj nazor, z toho maji strach, pouzivaji nazor jakesi vetsiny ktera se podoba jejich mysleni jejich videni sveta. Je fakt zajimave zjist, kolik lidi nema svuj nazor vubec. Najit cloveka, ktery ma svuj nazor a nerekne ti treba, ze poslouchas moc Fox News, nebo zes vsude byl a vsechno znas, pripadne ze tva cestina ma hrubky, takze misto psani by ses mel ucit Cesky, to jsou indigace, ze ten clovek nema jine argumenty. V mem pripade co se Mikina tyce, beru jeho nazor sportovne, vubec se neminim rozcilovat na tim, jestle preferuje Obamu nebo Marii Terezii, proste at kluk preferuje co chce, ba i at si rika co chce na idnes nebo zde, to mu ja nebudu urcovat, urcite jak se vsimas, i Ben s nim souhlasi, ja jak sem psal, jsem v zivote netusil, ze budu poslouchat Sean Hannity a budu s nim souhlasit 🙂 to mne fakt nikdy nenapadlo, jo clovek se meni, me nazory se pry rovnaji vysokoskolskemu profesoru 🙂 to jsem netusil ha ha No treba Mikinuv nazor se take necemu rovna, ale neni na mne posuzovat cemu, este furt ho mam kluka rad i kdyz min nez driv a ne proto, ze nema rad Trumpa ale proto, ze kdo nesouhlasi s jeho nazorem je hnup a to se mne nelibi.