Reply To: Požáry v Kalifornii

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Požáry v Kalifornii Reply To: Požáry v Kalifornii

#3953
leho
Keymaster

Prazak:

… vubec se neminim rozcilovat na tim, jestle preferuje Obamu nebo Marii Terezii, proste at kluk preferuje co chce, ba i at si rika co chce na idnes nebo zde …

 
Ano, já to vidím podobně, ale je nutno nepřekročit jistou hranici dobrých mravů mezi živočišným druhem říkající si kamarádi. Kamarád respektuje kamaráda a nenadává mu do idiotů, protože volil politického oponenta. Kamarád respektuje kamarádův názor a neargumentuje pořád stejně jak přeskakující gramofonová deska zahlcující diskuzi buď v živé podobě nebo na internetovém fóru když už svůj argument prezentoval ne jednou, dvakrát, či třikrát, ale padesátkrát, stokrát a vícekrát. Kamarád respektuje druhého kamaráda a uzná, že je možné, že ten druhý kamarád může vědět něco, co ten první neví. Nikdo není vševědoucí, že ano. Dále, a to hlavně, kamarád sprostě nelže o svých jiných kamarádech a nepomlouvá je v úmyslu jim ublížit. A ještě k tomu kamarád nevyhrožuje svým kamarádům vším možným včetně fyzického násilí. Zkrátka, Mikin překročil silně jistou hranici a asi se jedná o typ člověka, kvůli kterému jsou války a násilí mezi lidmi. Je to prostě primitiv, který si ani nezaslouží označení “lidská bytost”…
 

… jsem v zivote netusil, ze budu poslouchat Sean Hannity …

 
Já jo, já jsem to tušil. Ale že ti to trvalo…