Reply To: Požáry v Kalifornii

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Požáry v Kalifornii Reply To: Požáry v Kalifornii

#3961
leho
Keymaster

Musím uznat, že co se týče Mikina jsem si po částečném blokování jeho zaseklé gramofonové desky, nadávek a vulgarit, rovněž nebral moc servítky. Primitiv a živočišný druh jež si nezaslouží název lidská bytost nejsou žádné komplimenty, to uznávám. Totiž Mikin opět napsal reakci na můj předchozí příspěvek. On to tu sleduje opravdu velmi pečlivě.
 
Ale takhle prostě diskutovat nejde už jenom proto, že on posuzuje mne a jiné podle sebe, tj. že já a ostatní jsou rovněž takoví lháři a křiváci jako on. Jinak řečeno, něco podobného jako Stwora a podobní charakteři. Nedá se nic dělat, z poslední Mikinovy reakce se nedá nic citovat a ani nemá cenu odpovídat.
 
Ale mě to zase nedá a částečně jenom odpovím na jeho otázku, kdy že to vyhrožoval. Tak to bylo dne 11. 7. tohoto roku. Zacitovat snad mohu pouze malou část “On si vas uz někdo najde vy …”, což podle jistých charakteristik bylo mířeno zřejmě na Pražáka a mne. Tu další velice konkrétní výhrůžku určenou ne mne, ale někomu jinému, už citovat nebudu. Nejde zas tak o něco světoborného, ale když je to od člověka, který se považoval velmi dlouhodobě za kamaráda, tak…no, je to teď už opravdu jedno, ale nějak mě to prostě nedá, nemohu na tuhle podivnou epizodu nějak zapomenout…