Reply To: Požáry v Kalifornii

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Požáry v Kalifornii Reply To: Požáry v Kalifornii

#3967
leho
Keymaster

Mikin opět vyhrožuje, sice ne fyzickým násilím, ale vyhrožuje, ne podruhé či potřetí ale pomnohokráté. Fyzickým násilím to bylo ale pouze v jednom příspěvku. Prý:

Tak tady to mas (nadávka) jeste jednou. Priste to zde najdes bez sveho cenzorskeho svoleni. 🙂
======================================
…(zase nadávky)… Kdypak jsem ti vyhrozoval fyzickym nasilim (…a zase nadávka)?

 
Jirko, jistě jsi si všim, že ti nenadávám do prolhané špíny či něco podobného a podruhé odpovídám: Tak to bylo dne 11. 7. tohoto roku. Zacitovat snad mohu pouze malou část “On si vas uz někdo najde vy …”, což podle jistých charakteristik bylo mířeno zřejmě na Pražáka a mne. Tu další velice konkrétní výhrůžku určenou ne mne, ale někomu jinému, už citovat nebudu. Jirko, umíš číst? Nebo jsi tak rozrušen?
 
PS: Jirko, nenadávej, nepohybuj se furt v kruhu, když ti někdo odpoví, tak navaž na odpověď. Tak se to dělá u normálních lidí. To je důvod cenzury tvé osoby, kromě nadávek, samozřejmě. Nemám čas jak kolovrátek furt reagovat na to samé a rovněž nenechávám si nadávat do rudohnědců a podobně. Napsal jsem to nejmíň už stokrát, jasně a teď po stoprvní. Ale pochybuji, že porozumíš. Takže holt cenzura, nedá se nic dělat. Já to nechtěl, ale nejde to jinak…