Reply To: Požáry v Kalifornii

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Požáry v Kalifornii Reply To: Požáry v Kalifornii

#3983
leho
Keymaster

Mikin:

ha, ha….. zatimco Leho nalez zbrani hromadneho niceni primo fanaticky obhajoval.
Jeste, ze je tady ta cenzura. 🙂

 
Nic se od té doby nezměnilo, kromě toho, že teď Mikin změnil názor a mstí se v diskuzích na iDnes za “cenzuru” neboli za jeho náhubek zde, jelikož nejenom já ho mám plné zuby. Je fakt zajímavé, jak Mikin otočil aby se mstil. Takže vyjímám z blogu mého kolegy (kapitola Epilogue, http://flyingtigersiniraq.blogspot.com/), který byl velitelem S2 (Intel Section) našeho batallionu (vydáno dne 28. října 2005):
 

2) weapons of mass destruction — Iraq’s chemical weapons are now under US control – for example the huge chemical weapons complex southwest of Samarra. This chemical weapons complex was reported by Saddam to the UN back in the ’90s. The difference is that now US forces are guarding it instead of Saddam’s troops. According to UN reports, which are part of the public record, the complex houses about 5,000 122mm rockets filled with Sarin gas warheads. So, the next time someone tells you “There are no weapons of mass destruction in Iraq”, ask him or her about the 5,000 nerve gas carrying rockets near Samarra.

 
Mnohokrát jsem uvedl na Zvědavci a Nezvědavci a je opravdu fascinující, jak Mikin s touto informací nakládá, jelikož jsem mu jeho minulé aktivity na Zvědavci a i Nezvědavci připoměl a on je stále jak ta přeskakující gramofonová deska.
 
Co se týče Saddáma a invaze do Iráku, Trump se plete. Saddám byl nebezpečný magor financující Palestinské a jiné teroristy, který se léta před invazí chlubil, že financuje tréning tisíců mudžahedínů z celého světa, kteří zasáhnou kdekoliv na světě a hlavně v USA, pokud bude třeba. Živě si pamatuji, jak hrdě klusali před tribunou. Vsadím se, že mnozí z nich jsou velitelé ISIS. Mimo jiné, Irák platil za každého sebezavraždícího se Palestince jeho rodině jednorázově $25.000,00 a měsíční rentu, už nevím kolik to přesně bylo. A připomínám, důvod invaze v roce 2003 bylo nesplnění požadavků příměří z roku 1991, kdy bylo na Irácké vládě předložit dokumentaci s inventářem WMDs a doklady o jejich zničení. Nic takového se nestalo, tak se holt muselo válčit. Není pak divu, že v operačním sektoru batallionu, ve kterém jsem sloužil, bylo nalezeno 5000 hlavic se sarinem. Věřím, že Saddám nezničil nic a všechny WMDs v Iráku byly plus byly vytvořeny kapacity na výrobu nových zbraní. Viz záhadné trailery na výrobu hélia pro meteorologické balóny, čokoládovny neprodukující čokoládu, atd…
 
PS: A není tohle téma o požárech ve vinařské oblasti Napa v Kalifornii? Jen tak mimochodem, včera na zprávách (MSM, tuším NBC či jiné místní zprávy) bylo, že velice málo takových požárů je způsobeno přírodními vlivy. Tento požár nebude výjimkou a je pro média obrovskou ostudou, že se o příčině téměř nemluví. Je to prý “v šetření”. V kuloárech jsou dvě verze: jiskření a zkratování elektrického vedení, což by ukazovalo na šlendrián PGE, místní obdoby ČEZu. Velký důvod pro zatajování, neboť by to znamenalo pro firmu obrovský, ale obrovský průšvih. No a dále jsou prý dva zatčení podezřelí, oba nelegální mexičani. Asi se chtěli ohřát, no, tomu se dá rozumět, ne???