Reply To: Požáry v Kalifornii

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Požáry v Kalifornii Reply To: Požáry v Kalifornii

#3990
leho
Keymaster

Mikin:

Ztratit nemas co – uz to tady ctou jen 3 lidi. A ne zrovna casto……. 🙂

 
Právě že to tak chci. Momentálně já nemám zájem aby byl Nezvědavec kdovíjak populární a aby sem psaly davy lidí a zrovna tak nemám zájem aby se sem nahrnula opět hloupoučká a módní anti-trumpovská propaganda.
 

Schvalne zkus Leho misto tech osobnich utokua podrazu na tyden zrusit cenzuru a mazat jen osobni utoky

 
Bohužel ale právě že jsi to byl ty, Mikine, kdo s těmi útoky začal (např. jak voliči Trumpa jsou hloupí, atd) a pak pokračoval neuvěřitelnými lži o mě, krakatitovi a Pražákovi. Ale pokud budeš psát normálně a slušně, příspěvek se zde objeví, tak jako tento. Ale jinak ne. A pokud konsistentně budeš psát k věci a slušně bez nadávek a výhružek, ban může být zrušen. A to se týká každého, Ben Hura nevyjímaje.
 

Problem je v tom, ze Trump invazi do Iraku napred schvalil, pozdeji obratil a o cele veci lhal. Proste kam vitr, tam plast.

 
Já nevím, kdy a jak Trump lhal. Pokud si myslíš, že ano, tak sem s citátem a odkazem. Pokud budu mít čas, odpovím. Ale jinak se jedná o prázdné mlácení slámy a o hloupou a populární anti-trumpovskou propagandu, která zde nemá místo.