Reply To: Požáry v Kalifornii

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Požáry v Kalifornii Reply To: Požáry v Kalifornii

#3998
leho
Keymaster

Mikin opět s nadávkami asi před čtvrt hodinou, takže vyjímám pouze velmi částečně:

Konecne to z tebe leze. Nechces tady mit “anti-trumpovskou propagandu”. Ale to co je propaganda a co propaganda neni, o tom budes rozhodovat ty. A to co z komentaru pustis a co ne taky ty.

 
Tak to bylo vždy od začátku Nezvědavce. Co je propaganda, o tom už jsme se bavili tolikrát, že to je rovněž mlácení prázdné slámy, na které už opravdu nemám čas, takže dnes naposled: když někdo napíše “Trump lhal” a tečka, tak to je propaganda, protože je to nezdůvodněné tvrzení a nepodpořené žádným argumentem. A pokud to sem bude někdo vylepovat pořád každý den pětkrát a to samé dokola jak ta zmíněná gramofonová deska, tak prostě nastoupí filtry a cenzura. Nedá se nic dělat a hlavně když to někdo nepochopí a bude neustále nadávat, vyžadovat patřičnou pozornost a urážet. Tohle už také zmińuji snad posté a mám toho zkrátka dost.
 

Na iDnes to delat nemuzes a byl jsi tam pro smich a tak jsi odtam zdrhnul.

 
Další krásný příklad Mikinovy argumentace kruhem, čili jinak řečeno, jeho přeskakující gramofonové desky. Kolikrát jsem zmiňoval a vysvětlil, že jsem odnikud nezdrhnul? Nemám prostě čas a ani chuť na Mikina, toť vše!