Reply To: Nejtoxičtější téma přítomnosti

Home Forums Globální oteplování Nejtoxičtější téma přítomnosti Reply To: Nejtoxičtější téma přítomnosti

#4698
leho
Keymaster

On by nějaký ten brebta občas nevadil, ale když on je tak hloupý a pořád opakuje jen to samé a neví, kdy přestat. To je pak těžké…
 
Co se týčel globálně oteplovacích aktivistů, ti to mají taky dnes těžké. Měl jsem s jedním dlouhodobou debatu na iDnes (linka zde), byl to docela známý klimatolog Ladislav Metelka, který tvrdí, že všechny fyzikální pochody ovlivňující klima jsou známé a že dokonce vůbec nevadí, že nemáme naměřeny přesné teploty, protože klimatické modely jsou dokonalé a vyzkoušené. Docela dobře jsem se pobavil, když mne pan doktor klimatolog obvinil ze lži, když jsem tvrdil, že se naměřené teploty upravují aby pak potvrdil, že se prostě upravovat musí. A tak dále. Napíši nějaký výtah téhle debaty v Novém roce.
 
Musím se přiznat, že jsem měl minulý rok obavy, aby burza nespadla kvůli slibovaným ochranářským opatřením nové administrativy, ale jak vidno, je to poněkud jinak a to je jedině dobře. Sice se teď říká, že burza je nafouklá, že přijde krach, no uvidíme, rád se nechám příjemně překvapit. Pokud ten krach přijde a bude zvolen demokratický kongres a senát, to stejně neovlivníme, ale to se snad nestane.
 
Takže jedině dobře, že se může zase pálit uhlí, ropa bude proudit ropovodem nejen z Kanady, ale i z Aljašky a mezitím budeme více vědět, jak to s tím klimatem vlastně je.
 
Takže rovněž věřím, že ten Nový rok 2018 bude nejméně tak úspěšný, jak ten minulý…