Reply To: Nejtoxičtější téma přítomnosti

Home Forums Globální oteplování Nejtoxičtější téma přítomnosti Reply To: Nejtoxičtější téma přítomnosti

#4776
leho
Keymaster

Pražáku, já si nemyslím, že to bejval dobrej kluk. On se akorát v minulosti tak neprojevil a teď to z něj všechno vylezlo. Od takových lidí raději dál.
 
Co se týče cestování do chudých komunistických a jiných zemí pod třeba islámskou a i jinou diktaturou, to mě vůbec neláká. Mě je totiž dost trapně vidět kolem sebe tu chudobu a mizérii, kterou jsem sice vůbec nezpůsobil, ale kterou bych využíval v případě mé návštěvy coby turista. Totiž svou návštěvou v těchto zemích člověk vlastně přispívá k té mizérii ubohých místních lidiček a krmí komouše a mullahy svými dolary, které tam utratí.
 
A ještě dodám, že zcestovalost vůbec neznamená, že dotyčný spolkl Šalamounovo lejno. Jeden můj kámoš Američan s Masters Degree a univerzitní profesor angličtiny procestoval i za komunismu celý svět. Někdy kolem roku 1986 byl i v ČSSR. Nevšiml si, že by v té zemi bylo něco v nepořádku, kromě ošunťelých ulic a domů a šmelení s taxikáři…