Reply To: Komety

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Komety Reply To: Komety

#4837
leho
Keymaster

Další věc co machovi 5 uniká je, že důchodci zpravidla vlastní nějakou tu nemovitost alespoň pár desítek let, jejíž cena vyrostla za tu dobu několikanásobně, ovšem taky záleží na lokalitě, že ano. Například pokud někdo vlastnil či vlastní nemovitost v Kalifornii, tak v Česku si může pořídit pomalu Karlštejn, takže nekupte to, že ano. Znám pár takových, co přesídlení z těchto prostých důvodů uskutečnili či v krátké době uskuteční. Takže honem na prohlídku světoznámého hradu, člověk nikdy neví…
 
PS: Docela by mne zajímalo, zdali přispěvovatel mach 5 opravdu vlastní email, kterou udal do diskuze. Zatím to vypadá na trolla, který se vydává za někoho, kdo není. Nevím tedy, zdali s ním zdejšímu cenzorovi nakonec nedojde trpělivost…
 
Ještě dodám, že mach 5 s Miroslavem Vitoušem je totálně mimo, jelikož se jedná o známého umělce, který v Česku bude mít vždy své publikum a to v rodné zemi a v rodném jazyce. Pro mnohé umělce tyhle dvě veličiny naprosto převládají a v cizině nepobývají zatímco pro jiné jsou to zase důvody z rodné hroudy vypadnout…
 
Dodatek k dodatku: Miroslav Vitouš není pouze známý, ale on je velmi slavný jazzový muzikant (Miroslav Vitouš na Wikipedii zde). Hrál s Chickem Corea a Joe Zawinul, mimo jiné. Pamatuji si, že jeho nahrávky s Joe Zawinul a Chickem Coreou si půjčovali spolužáci na průmyslovce a vejšce, ale mne moderní jazz nikdy příliš neoslovoval a tudíž jsem netušil, že s nimi hraje ještě nějaký slavný Čech.
 
Jen tak pro zajímavost, jedna z nejslavnějších nahrávek Now He Sings, Now He Sobs s Miroslavem Vitoušem a Chickem Coreou zde: