Reply To: zemský ráj

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv zemský ráj Reply To: zemský ráj

#4970
krakatit
Guest

Dano vis velmi dobre ze reklama pracuje. Nebo ne? Psychoanalitika se tim zabyva uz velmi dlouho. Rusove jsou v tomto oboru mistri, zrovna tak, jako byl Goebls.
To neni scifi, pouze vypracovana metodika.

Vzdycky si vzpomenu na slintajici Pavlovovi psy.

Co je akce – oteplovani? Svym zpusobem ovladnuti myslenkoveho procesu vokalni skupiny, hlasici se k necemu co ji bylo naordinovano, nic vic. Ucel je akvizace prostredku z danovych rozpoctu pro uzkou skupinu tz. odborniku pro jejich osobni zivot.
Kdesi jsem zaznamenal ze z kazdeho dolaru vybraneho na pomoc postizenym koncovemu uzivateli, prijde cca 0.12 C. Jde o to jak ovladnout vnitrni mysleni spolecnosti.

Pred lety jsem se o to nezajimal …. az do doby co me pozadal kolega o malou financni castku, pro akce ktere poradali. – nakupovali obleceni a boty pro sirocinec v Jizni Americe. Vzal me sebou – leteli jsme soukromym nakladnim letadlem az do mista kde ten maly klaster se sirotcincem stal. Veci se rozdavali primo bez zprostretkovatelu. Ergo, vyradili se “dobrodejove” z procesu. Za par mesicu te skupine letcu byl zakazan vstup do zeme.

Pak jsem se zacal zajimat o psychoanalytiku, jako amater, ale natolik, abych pochopil o co jde. Masy lidi jsou lehko ovladatelne, to neni oraculum tajemna, to je zkutecnost.