Reply To: co se deje v Kanade?

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv co se deje v Kanade? Reply To: co se deje v Kanade?

#5200
Daniela
Guest

Zdravim, Jirko
Ja si myslim, ze kdyz opravdu male dite nema spravnou vychovu, tak ani tak na rase nezalezi, protoze i kdyz je zanedbane ditko bily Evropan, tak z nej vyroste primitivni hovadko. U nas na Jihu mame spoustu cernochu, co poctive pracuji, coz neni obecne znamo, protoze americky Jih ma nalepku rasistu. Vetsinou jsou to zrucni remeslnici, kazdy nemuze byt Einsteinem, ze.
Co se mi ale nelibi, je staly pocit ukrivdenosti u nekterych cernosskych aktivistu. . Jak se na nich chce nejaka disciplina, tak hned zacnou kricet o diskriminaci. Vetsinou jsou to cernosi ze Severu, asi z Chikaga, kde jsou indoktrinovani ublizenectvim od Black Lives Matter. Jednoho jsem nedavno pozorovala ve Walmartu. Vezl si plny kosik balene vody a kdyz pani u dveri zadala stvrzenku-receipt, tak se hrozne urazil, co si to dovoluje a ze je kontrolovan a podeziran z kradeze, protoze je “black” . Zrovna jsem stala vedle a povidam mu, ze velke zbozi, co se nevejde do plastickych pytliku je kontrolovano stvrzenkou od kasy. Je to narizeni, ktere plati pro vsechny zakazniky. Samo, ze mi neveril, odesel namichnuty a urcite bude doma vykladat, jak byl ve Walmartu diskriminovan.
Pisu to proto, ze se domnivam, ze nekteri cernosi jsou tak neprizpusobivi proto, ze si je tak liberalni politika americke korektnosti vychovala.. Takze je to i o vychove, dle meho mineni.