Reply To: V Kanade je veselo!

Home Forums Diskuze a fórum V Kanade je veselo! Reply To: V Kanade je veselo!

#5704
George
Guest

Ahoj skoro vsichni. Vratili jsme se z velkeho vyletu po Kanade a Usa. Bylo to zajimave.Omlouvam se tem u ktorych jsem se nestavil. Bylo toho moc. Navstivili jsme 4 canadian provinces a 21 us statu. 16000 km. Zase vime o severni americe vic. Rozdily v bohatstvi, politicke ideologii byly casto obrovsky. Do drzky jsem nedostal, ale bylo to blizko. Se svou otevrenou podporou Presidenta a republikanu, a otevrenym nazorem na omezenost demokrati jsem zazil hodne Srandy.
Potkali jsme 2 hurikany, zaplavy, pozary v Californii. Diky tomu jsme poznali side roads a casti USA, kde jsme jeste nejeli.
Volby jsme zazili v Californii a kupodivu bezpecne. Did my share of shitdisturbing po vzoru Trump’s tweets. Ale 90% jeho tweets je super inteligentni and rest is fishing for dumb democrats. Or some shit disturbing. I was a bit more open and not so chess competent as president, but as I said, I had fun. While USA is on the right track, Canada (BC, Victoria) is trying to eliminate Christmas, idiot/traitor Trudeau is trying to ban criticism of Islam, take away weapons. Instead of negotiating with USA and others better economical deals. predpovidam opravdovou valku v Evropu proti islamske invazi na 2019. Zdravi Jirka