V Kanade je veselo!

Home Forums Diskuze a fórum V Kanade je veselo!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)
 • Author
  Posts
 • #5410 Reply
  krakatit
  Guest
  #5426 Reply
  krakatit
  Guest
  #5427 Reply
  Daniela
  Guest

  A to letos v Kanade na jare jeste sprisnili zakony na vlastnictvi zbrani.
  V Chicagu maji prisny program na zbrane uz dlouho……

  #5428 Reply
  leho
  Keymaster

  Levičáci tvrdí, že Chicagský zákon nebude fungovat dokavaď nebudou zbraně zakázány a Druhý dodatek ústavy zrušen v celých USA, protože nyní se zbraně lehce dostanou do Chicaga odevšad z venku. To samé v Kanadě, jelikož je velmi lehké pašovat cokoliv přes více méně nehlídanou hranici. Ale v současné době snad zdravý rozum nakonec zvítězí a levičácké sny o celosvětové kontrole ne nepodobné dřívějšímu snu o globálním státu dělníků a rolníků zůstanou pouze a jenom pomatenými sny nepříliš příčetných snílků…

  #5429 Reply
  krakatit
  Guest

  2 addm. Nezrusi v USA nikdo. Snahy vsech “verozvestu lepsich zitrku” je sneni blaznu.

  Kanada pres vsechny pokusy dobrodeju, zustane Kanadou, krasnou, divokou a zemi svobodnych lidi, ne naplavenin, snazicich se zmenit mysleni spolecnosti ktere nema s blazny odkudkoliv nic spolecneho.

  #5430 Reply
  Daniela
  Guest

  Vymluvy o tom, ze se zbrane dostavaji do Kanady nebo do Chicaga kvuli zamoreni zbrani v dnesni Americe je cira utopie. I kdyby se zrusil 2nd amendment, tak neni prakticky mozne zbrane v USA vymytit- obcane by si v odebiraci dobe zbrane schovali a pusky zatajovali.
  Ja si pamatuji dobu v Georgii, kde kazdy “pick up truck” mel za ridicem v okenku povesenou rifle, tisice aut s tisici rifli. Pusky a munice se nekazi jako chleba, ze.
  At si to liberalove zkusi, bez aktivnich zbrani ve verejnem prostoru budou pak mit zbrane jen gauneri.
  Drogy jsou take zakazane a na severu Statu je epidemie drogovych umrti, – vetsina drog je totiz pasovana gangy, na ktere je i policie kratka. Zakaz osobnich zbrani by jen podporil pasovani z Jizni Ameriky. To by se mafiani z El Salvadoru napakovali.

  Nicmene, ja jsem pro rozumnou kontrolu a vetting pro povoleni vlastnit zbran. Myslim, ze nektere masakry neozbrojenych obcanu mohly byt odvraceny, kdyby byly socialni a policejni organy dukladnejsi ve sve kontrole.

  #5541 Reply
  krakatit
  Guest

  Several powerful earthquakes strike off the shore of Canada
  The Associated Press

  October 22, 2018 12:56 AM

  Updated 1 hour 32 minutes ago
  PORT HARDY, British Columbia

  Several powerful earthquakes have been reported near Vancouver Island, Canada, including a magnitude 6.8.

  The U.S. Geological Survey says several powerful quakes were reported Sunday evening. The of the depth the largest is about 6 miles (10 kilometers) and it struck about 149 miles (239 kilometers) west of Tofino, Canada.

  Geophysicist Amy Vaughan says the three larger quakes ranged from magnitude 6.5 to 6.8 and that there were possibly some smaller ones as well as some aftershocks. Vaughan says the quakes were lightly felt onshore and that as of now no injuries were reported.

  The National Tsunami Warning Center tweeted that a tsunami is “Not expected.”

  #5542 Reply
  leho
  Keymaster

  Port Hardy je na severu ostrova Vancouver Island, takže náš severský mudrc je nezasažen…

  #5543 Reply
  krakatit
  Guest

  Nepreju domacimu politologovi z Kanady nic zlyho. Zajimavejsi je ze blizsko Sorose vcera nasli vybusninu …. mozna ze si dedek chtel zahrat na nesmrtelnyho?

  #5545 Reply
  Daniela
  Guest

  Copak vybusniny, napeti v politice roste s kraticimi se dny k midterm volbam. Nez se zase stane nejaka katastrofa, radsi jsem uz dnes volila v early elections, muj hlas teda uz republikani dostali. K volebni mistnosti se tahla fronta, jiste ne vsichni pro republikany, ale takovou ucast jsem jeste v midterm nezazila, vetsinou jsou to volby pro mistni zalezitosti a tak tyhle volby mely ucast slabou. Tohle dnes vypadalo jako volby presidenta.

  #5547 Reply
  leho
  Keymaster

  Doufejme, že ty fronty na předčasné volby jsou všichni Republikáni. Zatím se můžeme bavit hysterickými médii:
   

  #5548 Reply
  krakatit
  Guest
  #5562 Reply
  leho
  Keymaster

  To je dobrý, Mikin ze sebe udělá Eskymáka a bude v pohodě. Netřeba mít o něj strach…

  #5704 Reply
  George
  Guest

  Ahoj skoro vsichni. Vratili jsme se z velkeho vyletu po Kanade a Usa. Bylo to zajimave.Omlouvam se tem u ktorych jsem se nestavil. Bylo toho moc. Navstivili jsme 4 canadian provinces a 21 us statu. 16000 km. Zase vime o severni americe vic. Rozdily v bohatstvi, politicke ideologii byly casto obrovsky. Do drzky jsem nedostal, ale bylo to blizko. Se svou otevrenou podporou Presidenta a republikanu, a otevrenym nazorem na omezenost demokrati jsem zazil hodne Srandy.
  Potkali jsme 2 hurikany, zaplavy, pozary v Californii. Diky tomu jsme poznali side roads a casti USA, kde jsme jeste nejeli.
  Volby jsme zazili v Californii a kupodivu bezpecne. Did my share of shitdisturbing po vzoru Trump’s tweets. Ale 90% jeho tweets je super inteligentni and rest is fishing for dumb democrats. Or some shit disturbing. I was a bit more open and not so chess competent as president, but as I said, I had fun. While USA is on the right track, Canada (BC, Victoria) is trying to eliminate Christmas, idiot/traitor Trudeau is trying to ban criticism of Islam, take away weapons. Instead of negotiating with USA and others better economical deals. predpovidam opravdovou valku v Evropu proti islamske invazi na 2019. Zdravi Jirka

  #5709 Reply
  leho
  Keymaster

  Ahoj George, skvělé, že se ti podařilo uskutečnit velkou cestu, člověk je pak bohatší o velké životní zkušenosti. Ovšem záleží na každém, co si z těch zkušeností vezme a jak je interpretuje.
   
  Například takový severský mudrc od Yukonu je interpetuje pouze dle svých přesvědčení, takže se nelze od něj nic nového dozvědět. Na druhou stranu pokud člověk čte cestopisy Hanzelky a Zikmunda dozví se opravdu obrovské množství informací.
   
  Svět není zdaleka jednoznačný a člověk může dostat do nosu kdekoliv od kohokoliv a za cokoliv a nějaká blbá pravda zde nehraje vůbec roli. Relevantní jsou emoce a pocity každého lidského individua. Zase na druhou stranu, kdyby každý přemýšlel pouze věcně na základě dostupných informací, byla by na světě asi seksakramentská nuda. Holt musí být rovnováha mezi možnými extrémy reakcí na skutečnosti kolem nás.
   
  Takže do Kanady přeji jménem “redakce” všechno dobré a mír v duši!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)
Reply To: V Kanade je veselo!
Your information: