V Kanade je veselo!

Home Forums Diskuze a fórum V Kanade je veselo!

This topic contains 5 replies, has 2 voices, and was last updated by  Daniela 2 months ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #5410 Reply

  krakatit
  #5426 Reply

  krakatit
  #5427 Reply

  Daniela

  A to letos v Kanade na jare jeste sprisnili zakony na vlastnictvi zbrani.
  V Chicagu maji prisny program na zbrane uz dlouho……

  #5428 Reply

  leho
  Keymaster

  Levičáci tvrdí, že Chicagský zákon nebude fungovat dokavaď nebudou zbraně zakázány a Druhý dodatek ústavy zrušen v celých USA, protože nyní se zbraně lehce dostanou do Chicaga odevšad z venku. To samé v Kanadě, jelikož je velmi lehké pašovat cokoliv přes více méně nehlídanou hranici. Ale v současné době snad zdravý rozum nakonec zvítězí a levičácké sny o celosvětové kontrole ne nepodobné dřívějšímu snu o globálním státu dělníků a rolníků zůstanou pouze a jenom pomatenými sny nepříliš příčetných snílků…

  #5429 Reply

  krakatit

  2 addm. Nezrusi v USA nikdo. Snahy vsech “verozvestu lepsich zitrku” je sneni blaznu.

  Kanada pres vsechny pokusy dobrodeju, zustane Kanadou, krasnou, divokou a zemi svobodnych lidi, ne naplavenin, snazicich se zmenit mysleni spolecnosti ktere nema s blazny odkudkoliv nic spolecneho.

  #5430 Reply

  Daniela

  Vymluvy o tom, ze se zbrane dostavaji do Kanady nebo do Chicaga kvuli zamoreni zbrani v dnesni Americe je cira utopie. I kdyby se zrusil 2nd amendment, tak neni prakticky mozne zbrane v USA vymytit- obcane by si v odebiraci dobe zbrane schovali a pusky zatajovali.
  Ja si pamatuji dobu v Georgii, kde kazdy “pick up truck” mel za ridicem v okenku povesenou rifle, tisice aut s tisici rifli. Pusky a munice se nekazi jako chleba, ze.
  At si to liberalove zkusi, bez aktivnich zbrani ve verejnem prostoru budou pak mit zbrane jen gauneri.
  Drogy jsou take zakazane a na severu Statu je epidemie drogovych umrti, – vetsina drog je totiz pasovana gangy, na ktere je i policie kratka. Zakaz osobnich zbrani by jen podporil pasovani z Jizni Ameriky. To by se mafiani z El Salvadoru napakovali.

  Nicmene, ja jsem pro rozumnou kontrolu a vetting pro povoleni vlastnit zbran. Myslim, ze nektere masakry neozbrojenych obcanu mohly byt odvraceny, kdyby byly socialni a policejni organy dukladnejsi ve sve kontrole.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
Reply To: V Kanade je veselo!
Your information: