Reply To: Proč Trump vyhraje i další období

Home Forums Diskuze a fórum Proč Trump vyhraje i další období Reply To: Proč Trump vyhraje i další období

#6682
leho
Keymaster

Jirko, asi jsi mi nerozumněl, takže to zkusíme jinak:
 
1. Přihlas se pod svoji původní přezdívkou abych neztrácel zbytečně čas ji měnit. Protože když mám lepší věci na práci, tak tvůj příspěvek hodím rovnou do spamu a nebudu se s tebou vůbec párat. Jsi úplně stejný jak svého času spamující zvědavci ze Stworových diskuzí. To tě nenapadlo?
 
2. Pokud od někoho něco chceš, oslov ho normálně tak jak jsi dotyčného vždy oslovoval a nepoužívaj jinotajů. Ježíš Kristus rozhodně nejseš a nejen proto tvá přání zůstanou zřejmě nesplněna. Není mi známo, kdo je tu nějaký četař. Já to rozhodně nejsem.
 
3. Komunistická cenzura se nevyznačuje filtrováním nadávek a vyhrožování. V jednom případě jsi vyhrožoval dost brutálním násilím, takže nejenom proto jsi to ty, kdo by se měl především omluvit.
 
Takže když se budeš chovat normálně, příspěvky ti nikdo nebude měnit a ani s nimi jakkoliv jinak nakládat. Takhle ale pokud jsou zde ponechány tak pouze a jenom proto, aby jsi posloužil jako odstrašující příklad zákeřné nákazy TDS.
 
Jenom se na sebe podívej: napřed tykáš a nadáváš někomu do komunistů a rudohnědců, teď zase vykáš a oslovuješ nějakého četaře, pes aby se v tom vyznal. Zkrátka se normálně chovej, nenadávej, nevyhrožuj a nic se nebude dít. Rovněž po tobě ani nechci žádnou omluvu, i když by byla více než na místě…