Co ted kanadska levice?

Home Forums Diskuze a fórum Co ted kanadska levice?

This topic contains 4 replies, has 2 voices, and was last updated by  George 1 month, 1 week ago.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author

Krakatit

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7876767/Justin-Trudeau-casts-doubt-Irans-claim-Ukraine-jet-shot-accident.html

Reakce bude pochopitelne jeceni kanadskych ucitelek a levicaku jak to zavinil Trump!

#6911 Reply

Krakatit

According to Canada’s 2011 National Household Survey, there were 1,053,945 Muslims in Canada, or about 3.2% of the population, making Islam the second largest religion in the country after Christianity.

A future is rather dark in the north.

#6912 Reply

Daniela

Myslim, ze tri procenta muslimu v Kanade dnes neni takovy problem , protoze tam ziji i Sikhove. To jsou ti, co maji mentalitu spise hinduistickou – nosi turbany a dyky za pasem – ti byli uz v dejinach muslimy pronasledovani a oni uz si pohlidaji, aby muslimove nemeli vetsi prava nez oni. V budoucnosti ovsem existuje realna moznost, ze se i v Kanade mezi sebou zacnou rezat, to kdyby zacla valka mezi Indii a Pakistanem.

#6983 Reply

leho
    Keymaster

Věřím, že nemálo Kanaďanů sleduje závod Daytona 500, což je nejen americký fenomén, ale legendární závod je sledován na celém světě, takže určitě i v Kanadě. Docela by mne zajímalo, co na tohle sluníčka nejen ta kanadská. Hlavy jim musejí vzteky explodovat:

Donald Does Daytona

#7035 Reply

George

Ahoj “nezvedavci”. Dlouho jsem tu nebyl a tak bylo hodne co cist. Nemam cas se vyjadrovat ke vsemu. Takze jen tak kratce.
    Koukal jsem na Daytonu, presidenta, velke bouracky, a zavidel priteli ktery bydli v Tampe.
    Banda losers v demokraticke partaji nas bavi denne. Jsme unaveni tim ze Adam Shitt muze beztrestne lhat americe, ale americani nesmi lhat congresu. Pred 4 lety jsem spravne predpovidal Trumpa. Je jasne ze vyhraje na plne care, ale zkusim udelat predpoved na to, kdo bude jeho challenger. Urcite ne nikdo z te skupiny losers, co se ted perou. Odhaduji to na Hillary a big Mike. Unless miracle happens and Tulsi Gabbard is chosen. Je to hruza kolik penez se vyhodi za volby v USA. Mluvime o mnoha stovkach milionu. Z to by mohlo byt financovano mnoho dobrych projektu. Pozdravy vsem dobre vule. Jirka

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Co ted kanadska levice?
Your information: