Dano

Home Forums Watergate 2.0 Dano

 • This topic has 6 replies, 2 voices, and was last updated 7 years ago by krakatit.
Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #2805 Reply
  krakatit
  Guest

  myslis ze by nekdo v USA svedl toto?

  #2806 Reply
  leho
  Keymaster

  Jojo, asi tohle bylo odsunuto spolu s ostatními diskuzemi z Nezvědavce kvůli Mikinovi. Pinochet je jeden z nejméně doceněných prezidentů v historii naší Zeměkoule…

  #2807 Reply
  krakatit
  Guest

  Prevraty, ktere kdy zmenili spolecenske mysleni, atmosferu spolecnosti, jsou vyrazne. Ten prevrat zde ve Spojenych statech, probehl celkem bez obeti na lidskych zivotech (doufam). Mikini jsou v Kanade takze mimo jakykoliv rozsah ucinosti.
  Zustavaji pouze zbytkovy bolsevici Kuba, severni Korea (naprosto zvrhly diktatorialni system) pripadne bastardni Venezuela atd.
  Rusko se dostalo zpet do caristickeho systemu spolupracujici s pozustatkem imperialniho Nemecka, Evropske staty velikosti nasi byvale domoviny zoufale hledaji svoji pozici v regionu.
  Zde neni general Pinochet, jen mam obavu aby konstitucni system se nam behem casu nezmenil na dynastickou vladu … to by byl dost pruser!
  Snad ta technologie na kterou Leho nevreis, nejak pomuze nastavajici problemy resit ….. ono taky co s davem lidi, ktery neni potreba jelikoz praci kterou provadeli, udelaji za ne roboti rychleji a lepsi.
  Jsem skeptik vazeni, dost jsem prozil a videl.

  #2808 Reply
  leho
  Keymaster

  krakatit:

   

  Snad ta technologie na kterou Leho nevereis, nejak pomuze nastavajici problemy resit…

   

  Já nevěřím v technologii jako spasitelce lidstva. Technologie žádným spasitelem rozhodně není a nikdy nebude. Ty problémy, které technologie řeší, a podle mne bude vždy řešit, jsou problémy pouze dílčí. Technologie totiž nikdy nemůže řešit lidské vztahy, lidské problémy a záludnosti lidské psychiky. Ty zůstávají a budou zůstávat stále stejné. Software a hardware v podobě mobilů, tabletů a superrychlých domácích počítačů vyřeší stále složitější matematické rovnice, pomohou s designem stále lepších a dokonalejších civilizačních vymožeností, ale nepomohou člověku jako individuu být něčím lepším a lidstvu jako celku jakbysmet. Dříve jsem si to myslel, ale dnes si to už zdaleka nemyslím.

   

  Viz ta záležitost s Mikinem. Lidé jsou pořád náchylní věřit totálním kravinám a nechávají se jimi zblbnout, žřejmě proto, že je to pohodlné, lidé kolem myslí stejně, hlavně když člověk žije někde daleko na severu v Yukon Territory, tam je svět úplně jinačí a klidně tam může být Země placatá. Být jako ti kolem a stejně myslet je v takovém prostředí kolikrát nutné, jelikož může znamenat otázku přežití. Mikinovi se tedy nedivím.

   

  Stále funguje stádová mentalita technologie netechnologie. Dříve se stádo omezovalo na tlupy kolem jeskyně, dnes se vymezuje v megametropolích na levém a pravém pobřeží USA, popřípadě na evropském kontinentě. Jistě se v minulosti stávalo, že stádo lidiček kolem jeskyně zblblo, zabloudilo a pochcípalo. Jiné stádo zase nezblbo a díky chytrým lidem se rozmnožilo na jiná stáda, z nichž některé zblba, ale většina z nich nezblbla, rozmnožila se a tak dále, výsledek je dnes zcela evidentní.

  #2809 Reply
  krakatit
  Guest

  Leho nejsem psychoanalitik. V pomeru k sikovnemu Prazakovi, jsem zatracenej nesika a bridil!
  Ovsem, kdyz obcas prosedim nejakou prednasku zabyvajici se technologickymi vstupy …. nejen vesmirnymi, pripadne vyhodnocovacim systemem archeologie provazanym do anthroplogickych rozboru a srovnavam to ze situaci treba 80 let – jsem dost vykuleny co se stalo!
  Srovnavam to s robotikou ve spitalech (modernich) kde robotika prebira ulohu osetrujiciho personalu …… pak ovsem dochazim k zaverum …. co s 80% populace ktera je dobra leda ke konzumaci a kopulaci ….

  Jak zaradit do systemu

  http://www.defenseone.com/politics/2017/06/us-lawmakers-call-space-force-boost-military-drills-europe/139111/?oref=d-river

  miliony skrholu mentalne uvazlych v dobach II. sv. valky? Jako “kanon butter”?

  #2810 Reply
  leho
  Keymaster

  krakatit:

  …80% populace ktera je dobra leda ke konzumaci a kopulaci ….

   

  Už jsem se vyjádřil, ale bohužel se musím opět vymluvit na Mikina, kvůli němuž jsem odsunul mnoho témat s jeho výlevy do temných končin cyberprostoru a tudíž se vyjádřím znovu.

   

  Ono se to tak může jevit, že 80% populace je naprosto nepotřebných looserů, kteří žijí od výplaty k výplatě, sedí v hospodě, ožírají se a nadávají na ten svět kolem, popřípadě jako Mikin jančí po Internetových diskuzích jako pominutí šílenými konspiracemi Trumpa s Ruskem. Ale takto je nesmíme vnímat. I Mikinovo šílenství mě mnoho objasnilo a motivovalo mne k vylepšení nejen tohoto webu, ale hlavně dalších projektů, které jsou pro mne daleko a mnohem důležitější než Nezvědavec. Jsem tedy Mikinovi a jemu podobným velmi vděčný, jelikož díky jeho nekonečné hlouposti jsem se profesně posunul o kus dál.

   

  Z toho plyne poučení, že si musíme vážit každého člověka i toho naprostého hlupáka, kterého vyhodíme z diskuze, neboť i on má svoji kritickou roli ve společnosti. Budu opět citovat nestora českého divadla Jana Wericha:

  Američané mají přísloví, které říká, že je zapotřebí všech možných druhů lidí, aby se naplnil svět. Vždycky bylo, je – a já se domnívám, že i bude na světě víc lidí hloupých a nevzdělaných než chytrých a vzdělaných, i když chytrost a vzdělanost nejsou na sobě přímo závislé. Já znám mnoho vzdělaných hlupáků.

   

  To přísloví neznám, ale Werich v Americe pobýval, tak určitě existuje. Je v něm skutečně skryta velká lidová moudrost. Takže já nikoho nikdy neodsuzuji, respektive se snažím nikoho neodsuzovat. Ale zase na druhou stranu nemám problém o Mikinovi napsat, že je hlupák. Ale to neznamená, že je nepotřebný. A takových, jak řekl Werich, je na světě většina a určitě má pravdu. Jinak řečeno, bez hlupáků bychom nebyli tam kde jsme. Zní to hodně divně, ale je to tak…

  #2811 Reply
  krakatit
  Guest

  Leho, rozumim to tak ze pitomost te vyprovokovala Nezvedavce administrativne zmenit. Blahopreju, ale muj nazor na zrychleni technologickeho vyvoje vzhledem k zaostavani populace to nezmeni, naopak vidis ze moznost “hackeru” je uplne nekde jinde, nez zvanilove ze vsech casti sveta – SMICH.

  Na druhe strane budes mit podstatne mene vstupu, jelikoz mudrcove nechodi diskutovat a premyslet, jenom plivat a blabolit. S tim se halt budes muset smirit.

  Rad ctu prispevky lidi, schopnych diskutovat (nemecky prispevatel) ne blbosti – kopie z novin, pripadne osobni napady. Vztek nad prozrazenim anonymity je dalsi pripad z prostredi tech zbytecnych 80%. Mylim se?

  ___________________________________________________________________________

  Jinak jsem videl tvorbu Prazaka …. je to masterstick! Chlap je uzasnej, pripadam si proti nemu jako pitomec co nedokaze zatlouc hrebik! 🙂

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
Reply To: Dano
Your information: