Fikce ruského hackování prezidentských voleb

Home Forums Watergate 2.0 Fikce ruského hackování prezidentských voleb

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)
 • Author
  Posts
 • #3780 Reply
  leho
  Keymaster

  Podle několika článků na Cnetu, jeden z nich Hackers targeted election systems in 21 states, DHS says, ruští hackeři během amerických voleb se omezili pouze na několik stovek phishing útoků proti státním úředníkům a politikům v 21 státech unie. Z těch několika stovek pouze několik útoků zaznamenalo úspěch v podobě kompromitace osobních dat a nikoliv kompromitace voleb jako takových. A ještě z těch několika případů není vůbec jasné, jestli hackeři byli schopni data vůbec využít či prodat. Na druhou stranu ale aprosto jasné je jedno, a to, že ani jediný hlas v minulých volbách kompromitován nebyl. Důvod je jednoduchý a ten, že ani jedna volební mašina v celé unii nebyla připojena na Internet.
   
  Není pak divu, že vlastně drtivá většina zpráv jak ruští hackeři byli pilní v ovlivňování amerických voleb vlastně spadala do kategorie zpráv falešných neboli “fake news”. Více v článku na levičáky nenáviděném Breitbartu No, Russia Didn’t Hack 21 States’ Elections: Intercept’s Greenwald Blasts Media Colleagues for Latest Russia Fake News
   
  Článek na Breitbartu byl inspirován jiným článkem na webu theintercept.com Yet Another Major Russia Story Falls Apart. Is Skepticism Permissible Yet?
   
  Ono to s těmi Rusy nakonec bylo úplně jinak: http://video.foxnews.com/v/5594174644001/?#sp=show-clips

  #4319 Reply
  leho
  Keymaster

  Dnes už je jasné, že s tím ruským hackováním počítačů Ústřeního výboru demokratické strany DNC to bylo úplně jinak. Především Rusové s tímhle zcela určitě neměli vůbec nic společného hlavně proto, že probíhalo ve stejném čase, kdy DNC bylo nahackováno někým úplně jiným a to povedenou pákistánskou rodinkou v čele s Imranem Awanem. Více na webu Forbes Magazine zde:
   

  The Exploding DNC IT Scandal Is As Crazy As Fiction

   
  A jak je močál hluboký, a to že velmi, je jasné už podle financování ruských spiklenců prostřednictvím velmi podivné firmy Fusion GPS opět kým jiným, než DNC. Není bez zajímavosti, že firma nepředložila zdaleka všechny záznamy bankovních transakcí jak přislíbila Kongresu, ale 112 jich zatajila. Více na The Gateawaypundit zde:
   

  The Plot Thickens=> Fusion GPS Was Hired To Prove Trump-Russia Collusion After Alleged DNC Hack


   
  Tím samozřejmě nemyslím, že Vladimír Vladimírovič je nějaký svatoušek. Naopak, není pro Rusko a svět o nic lepší než byl Adolf Hitler pro Německo. A je právě tím horší, že se mu kvůli skandálům Clintonky a DNC přisuzuje úplně jiná role, než jakou ve skutečnosti má. Tu a tam dokonce už náznaky téměř nekonečné hloubky Washingtonského močálu vyvěrají v hlavních médií a začínáme se dozvídat, jak pomatená agenda amerických hlavních médií škodí antiputinovským disidentům v Rusku a i na celém světě. Více na webu New York Times zde:
   

  Why Putin’s Foes Deplore U.S. Fixation on Election Meddling

  #4330 Reply
  Daniela
  Guest

  V.Putin, vyskoleny kagebak, neni zadny pritel Spojenych statu, Rusove vzdy zarlili na Ameriku a snazi se ji nejak poskozovat za propagandistickym ucelem, “my jsme lepsi”. Taky jsou to podrazaci a konspiratori.
  To receno, svetove velmoce prece nemaji zadne uprimne pratele, jen spojence. V Syrii byla s Rusem , domnivam se, zkusenost dobra. Ze Rusove smirovali americke volby mne nijak neprekvapuje, pac, priznejme si, Americane maji taky sve zpravodajstvi. Putin je mi rozhodne prijatelnejsi nez ajatolahove z Iranu nebo Kim Yong. Ja bych si docela prala, aby si Rusove Putina znovu zvolili, Putin je urcite pragmatictejsi nez treba ten fanatik Zirinovskyj, nebo neschopna baba Sobolska, nebo jak se jmenuje. V zajmu USA si nepreji chaos v zemi, ktera ma jaderne zbrane.

  #4338 Reply
  leho
  Keymaster

  Danielo, co se týče přání, koho by si Rusové měli zvolit, já asi žádné nevyslovím, jelikož ani žádná rozumná volba v Rusku není možná. V tomto případě bude zvolen určitě Putin, což je nutno brát, tak jak to je. Rozhodně tedy neslavit s tím, že by to mohlo být o mnoho horší…
   
  Především je nutno vzít v úvahu, že politika vůči Rusku nesmí být založena na jakési fikci předvolební spolupráce s Trumpem a jeho kampaní.
   
  To, že se jedná o fikci, je více než jasné nejenom z různých archivních videí výslechů členů administrativy B. Husejna Obamy před Kongresem. Zde je komunista a ředitel CIA John Brennan vyslýchán Treyem Gowdy:
   

   
  Výslech je zajímavý hlavně dle faktu, že jak CIA tak FBI jako zdroj informací o údajné konspiraci Trumpa s Rusy bylo použito lživé memorandum firmy Fusion GPS zaplacené v Rusku kampaní Clintonky. Kádrový profil ředitele CIA jako voliče amerických komunistů je rovněž více než smutný: http://www.cnn.com/2016/09/15/politics/john-brennan-cia-communist-vote/index.html

  #4349 Reply
  leho
  Keymaster

  Mikin:

  No, hlavne ze jste se komunisticka *** primknuli ke kagebakovi Putlerovi, kteremu sexualni zvrhlik v Bilem dome veri vic, nez vlastnim tajnym sluzbam.
  A ze je podle vlastizradneho cenzorskeho *** byvaly reditel CIA “komunista”. 🙂

   
  Jirko, když někdo volí ve svobodných a rovných volbách komunisty, tak to zpravidla komunista je, není liž pravda? Asi jsi jako obvykle nečetl víc než pár prvních slov mého příspěvku a raději jsi to nedočetl, aby jsi se něco nedozvěděl. Na konci mého minulého příspěvku je linka na článek portálu CNN o Brennanově volbě.
   
  PS: Že se někdo zde nějak přimknul k Putlerovi vůbec nepozoruji. Spíše naopak. Vidím, že TDS není žádná recese, ale fakt…

  #4358 Reply
  leho
  Keymaster

  Mikin:

  Jo, volil komunistu coby pubertak pred 40 lety. …

   
  Jirko, Brennanovi bylo 21, když volil komunisty. V tomto věku už je člověk plně dospělý, není žádný puberťák a v jeho životopise nikde není, že by se nějak radikálně změnil. Naopak, pro post ředitele CIA byl zcela určitě vybrán pro jeho “pokrokové” postoje. Nutno rovněž pamatovat na fakt, že B. Husejn Obama byl vychován přesvědčenou marxistkou a jeho hlavní program coby prezidenta bylo sesadit USA z vedoucí pozice ve světě.
   
  PS: Ty obhajuješ komunistu, nadáváš americkému prezidentovi jak nejpřesvědčenější marxista, obhajuješ rovněž program minulého prezidenta-marxisty, takže dle přísloví když něco kváká jako kachna, tak to asi kachna neboli komouš či fanatický levičák asi bude, že ano…

  #4672 Reply
  leho
  Keymaster

  Imran Awan je ústřední osobou hackování počítačů DNC během volební kampaně minulý rok. Kolem jeho osoby stále přibývají záhadné kontroverze, ve kterých dokonce, jak jinak, figuruje i česká spojka. Více na Daily Caller v článku House IT Aides Ran Car Dealership With Markings Of A Nefarious Money Laundering Operation
   
  Jak vidno pohádka o hackování počítačů Demokratické strany ruskou rozvědkou ve službách Donalda Trumpa se potvrzuje jako opravdu nutná kouřová clona.

  #4934 Reply
  leho
  Keymaster

  Tohle je neuvěřitelné. Sám Husejn Obama naváděl ilegály aby šli k volbám (minuta 3:22):
   

  #5042 Reply
  Mikinnn
  Guest

  Lezou ted ven zajimave veci. Treba to, jak chtel Donik aby Comey vysetroval video jak na sebe navzajem v Moskve chcije s ruskymi prostitutkami, i kdyz to video pry neexistuje, ale byla by hrozna ostuda, kdyby se dostalo na verejnost. 🙂
  Melanie musi mit fakt radost, kdyz prostitutky mluvi v televizi o tom, ze s nimi mel Donik sex bez kondomu.

  #5054 Reply
  leho
  Keymaster

  Jirko, o tomhle už se bavíme rok a čtvrt. O prostitutkách zaplacených Trumpem čůrající v moskevském hotelu na postel, kde prý spal před ním Obama, je součástí memoranda od Christophera Steela zaplaceného Clintonkou, neboli tzv. “dossier”. Nějak ti to uniklo, že ano.
   
  Takže si to můžeme připomenout. Poprvé jsem se o “dossier” zmínil už 14. ledna 2017 v článku Bažina potřebuje vysušit.
   
  “Dossier” byl poprvé uveřejněn 10. ledna 2017 v článku na BuzzFeed These Reports Allege Trump Has Deep Ties To Russia.
   
  Dokument zvaný “dossier” je neuvěřitelně hloupý už dle nadpisů “CONFIDENTIAL/SENSITIVE SOURCE” a “COMPANY INTELLIGENCE REPORT 2016/080”. Pokud někdo do nadpisu napíše, že se jedná o důvěrný dokument nemusí vždy znamenat, že se jedná o fakt, opak je spíše pravdou. A pak už když si člověk dokument přečte, pro normálně uvažujícího člověka musí být naprosto evidentní, že obsah je všechno možné, jenom ne nějaká “intelligence report” a že se jedná o pomluvy typu JPP, v tomto konkrétním případě “jeden agent KGB povídal”.
   
  Samozřejmě s člověkem těžce postiženým TDS neboli stihomamem Donalda Trumpa (více zde) není žádná věcná debata možná…

  #5304 Reply
  leho
  Keymaster

  V následujícím videu Dinesh DSouza zmiňuje Roberta Muellera, jelikož to byl on, kdo vedl FBI, když byl Dinesh souzen. FBI investovala 100 tisíc USD kvůli 20 tisícové chybě Dineshe ve financování volební kampaně jeho kamarádky.
   
  Nesmírně zajímavé jsou metody, kterým byl Dinesh podroben, jako například povinné psychiatrické léčení jak vystřižené ze sovětských poměrů. Rovněž jakou si na něj vedla FBI složku, ve které byly líčeny jeho politické aktivity jako kriminální činy, rovněž nerozeznatelná obdoba archívů KGB na sovětské disidenty.
   
  S největší pravděpodobností politická perzekuce Dineshe DSouzy byla nařízena samotným B. Husejnem Obamou a pod vedením Roberta Muellera, dnešního vyšetřovatele amerického prezidenta Donalda Trumpa. Člověk si někdy připadá jak ve špatném snu. Je tohle vůbec Amerika?
   

  #6161 Reply
  leho
  Keymaster

  Zde je tip, co zřejmě obsahuje Muellerova zpráva:
  +

  #6162 Reply
  Daniela
  Guest

  A ja jsem se ptala cele dva roky, “Where is the beef ? ” a nakonec nic, nada, zadny….
  Ja se s tim smirim, ale co ti chudaci zasazeni TDS, kteri byli totalne manipulovani nasimi liberalnimi medii, ze ocekavali, v opakovane krizi, Trumpuv impeachment kazdy den ? Muller, kteremu antitrumpovci duverovali, zklamal, byt se taky moc a moc snazil, stoural kde mohl, ale nenasel nic. Kolikrat bezely na Tv “Breaking News”, ktere ty chudaky nabudily do hysterie a stavu nadejneho ocekavani zniceni Trumpa.. Take v ceskych diskuzich se tito jedinci vyznamenavali a periodicky hlasili ceskemu lidu, ze uz uz je to hotove, Trump bude z Bileho domu vyklizen natotata. A pak zase spadli z euforie na zem, to musel byt hrozny stress. Konecne maji po zoufalem trapeni, ted uz jim zbyva jen trapeni , ze musi cekat do roku 2020. . Mam dojem, ze se skalni TDS pacienti opet trochu zmatori a nedivila bych se, kdyby si zalozili nejakou novou vysetrujici komisi. Zvyk je zelezna kosile a bez podezrivani Trumpa z vlastizrady nemaji jinou zivotni napln….

  #6168 Reply
  Bobo
  Guest

  Vyserovani Mullera se tykalo vmesovani do voleb, ne sesazeni stavajiciho prezidenta. V tomto ohledu je slastne hykani bludnych Trumpajzlu opravdu smesne. S odvolanim na zaklade tohoto vysetrovani mohl pocitat jen nejaky pomatenec. Ja s te spousty odpurcu Oranzoveho genia neznam ani jednoho. Jeste smesnejsi je vyvozovat zavery se zpravy, ktera jeste nebyla zverejnena. V techto pripadech se urcite zprava pro verejnost vzdy lisi od zpravy originalni a bude urcite zkracena. V tom smyslu se jiz prislusne justicni organy vyjadrili. Co se tyce Impeachmentu, pochybuji, ze k nejakemu dojde. Byla by to celosvetova ostuda jeste vetsi nez ta kterou predvani stabilni genius na svych pratelskych navstevach megalomanskych vrahu, kteri z nej maji srandu. Urad prezidenta je chranen Konstituci i v tom pripade, ze seho zmocnil podvodem s mensim poctem hlasu darebak. A pokud bude Trump stat nekomu za to, aby se s nim a jeho zlodejinami, krivactvim a chronickym lhanim zabyval po tom az opusti s celym svym rozvetvenym mafianskym pribuzenstvem White House, tak urcite pouzije to co verejnosti z teto zpravy zustane utajeno. Ale pochybuji, ze se s nim nekdo bude spinit. Ten obrazek vzduchoprazna v Hamburgeru by se sp[is hodil pro obsah hlav, kterym imponuje. Na zaklade Mullerova setreni bylo obzalovano 99 osob, pet z primeho kontaktu s Trumpem bylo uz odsouzeno a dalsi to ceka.

  #6163 Reply
  leho
  Keymaster

  Nejen že chudáci “demokrati” musí čekat do 2020, ale musí ten čas nějak plodně vyplnit a teď nemají čím, což je katastrofa. Oni celou tu dobu od začátku volební kampaně 2016 doufají, že toho strašného Trumpa zničí a jejich poslední naděje je tatam.
   
  Co bude dál? Má křišťálové koule mi říká, že se budou stůj co stůj pořád a poříd snažit něco na Trumpa najít, protože to je to jediné, čím oni žijí. Ale tím si budou kopat tu jejich díru stále hlouběji, což je nakonec úplně pohřbí při volbách. Že by nakonec přeci jen Trump vyhrál landslidem? Necháme se, doufám mile, překvapit!
   
  PS: Nejlegračnější je yukonský mudrc v diskuzi iDnes pod článkem Trumpův volební štáb podle Muellera nespolupracoval s Ruskem. To si opravdu vychutnávám!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)
Reply To: Fikce ruského hackování prezidentských voleb
Your information: