Fikce ruského hackování prezidentských voleb

Home Forums Watergate 2.0 Fikce ruského hackování prezidentských voleb

This topic contains 5 replies, has 2 voices, and was last updated by  leho 3 weeks ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #3780 Reply

  leho
  Keymaster

  Podle několika článků na Cnetu, jeden z nich Hackers targeted election systems in 21 states, DHS says, ruští hackeři během amerických voleb se omezili pouze na několik stovek phishing útoků proti státním úředníkům a politikům v 21 státech unie. Z těch několika stovek pouze několik útoků zaznamenalo úspěch v podobě kompromitace osobních dat a nikoliv kompromitace voleb jako takových. A ještě z těch několika případů není vůbec jasné, jestli hackeři byli schopni data vůbec využít či prodat. Na druhou stranu ale aprosto jasné je jedno, a to, že ani jediný hlas v minulých volbách kompromitován nebyl. Důvod je jednoduchý a ten, že ani jedna volební mašina v celé unii nebyla připojena na Internet.
   
  Není pak divu, že vlastně drtivá většina zpráv jak ruští hackeři byli pilní v ovlivňování amerických voleb vlastně spadala do kategorie zpráv falešných neboli “fake news”. Více v článku na levičáky nenáviděném Breitbartu No, Russia Didn’t Hack 21 States’ Elections: Intercept’s Greenwald Blasts Media Colleagues for Latest Russia Fake News
   
  Článek na Breitbartu byl inspirován jiným článkem na webu theintercept.com Yet Another Major Russia Story Falls Apart. Is Skepticism Permissible Yet?
   
  Ono to s těmi Rusy nakonec bylo úplně jinak: http://video.foxnews.com/v/5594174644001/?#sp=show-clips

  #4319 Reply

  leho
  Keymaster

  Dnes už je jasné, že s tím ruským hackováním počítačů Ústřeního výboru demokratické strany DNC to bylo úplně jinak. Především Rusové s tímhle zcela určitě neměli vůbec nic společného hlavně proto, že probíhalo ve stejném čase, kdy DNC bylo nahackováno někým úplně jiným a to povedenou pákistánskou rodinkou v čele s Imranem Awanem. Více na webu Forbes Magazine zde:
   

  The Exploding DNC IT Scandal Is As Crazy As Fiction

   
  A jak je močál hluboký, a to že velmi, je jasné už podle financování ruských spiklenců prostřednictvím velmi podivné firmy Fusion GPS opět kým jiným, než DNC. Není bez zajímavosti, že firma nepředložila zdaleka všechny záznamy bankovních transakcí jak přislíbila Kongresu, ale 112 jich zatajila. Více na The Gateawaypundit zde:
   

  The Plot Thickens=> Fusion GPS Was Hired To Prove Trump-Russia Collusion After Alleged DNC Hack


   
  Tím samozřejmě nemyslím, že Vladimír Vladimírovič je nějaký svatoušek. Naopak, není pro Rusko a svět o nic lepší než byl Adolf Hitler pro Německo. A je právě tím horší, že se mu kvůli skandálům Clintonky a DNC přisuzuje úplně jiná role, než jakou ve skutečnosti má. Tu a tam dokonce už náznaky téměř nekonečné hloubky Washingtonského močálu vyvěrají v hlavních médií a začínáme se dozvídat, jak pomatená agenda amerických hlavních médií škodí antiputinovským disidentům v Rusku a i na celém světě. Více na webu New York Times zde:
   

  Why Putin’s Foes Deplore U.S. Fixation on Election Meddling

  #4330 Reply

  Daniela

  V.Putin, vyskoleny kagebak, neni zadny pritel Spojenych statu, Rusove vzdy zarlili na Ameriku a snazi se ji nejak poskozovat za propagandistickym ucelem, “my jsme lepsi”. Taky jsou to podrazaci a konspiratori.
  To receno, svetove velmoce prece nemaji zadne uprimne pratele, jen spojence. V Syrii byla s Rusem , domnivam se, zkusenost dobra. Ze Rusove smirovali americke volby mne nijak neprekvapuje, pac, priznejme si, Americane maji taky sve zpravodajstvi. Putin je mi rozhodne prijatelnejsi nez ajatolahove z Iranu nebo Kim Yong. Ja bych si docela prala, aby si Rusove Putina znovu zvolili, Putin je urcite pragmatictejsi nez treba ten fanatik Zirinovskyj, nebo neschopna baba Sobolska, nebo jak se jmenuje. V zajmu USA si nepreji chaos v zemi, ktera ma jaderne zbrane.

  #4338 Reply

  leho
  Keymaster

  Danielo, co se týče přání, koho by si Rusové měli zvolit, já asi žádné nevyslovím, jelikož ani žádná rozumná volba v Rusku není možná. V tomto případě bude zvolen určitě Putin, což je nutno brát, tak jak to je. Rozhodně tedy neslavit s tím, že by to mohlo být o mnoho horší…
   
  Především je nutno vzít v úvahu, že politika vůči Rusku nesmí být založena na jakési fikci předvolební spolupráce s Trumpem a jeho kampaní.
   
  To, že se jedná o fikci, je více než jasné nejenom z různých archivních videí výslechů členů administrativy B. Husejna Obamy před Kongresem. Zde je komunista a ředitel CIA John Brennan vyslýchán Treyem Gowdy:
   

   
  Výslech je zajímavý hlavně dle faktu, že jak CIA tak FBI jako zdroj informací o údajné konspiraci Trumpa s Rusy bylo použito lživé memorandum firmy Fusion GPS zaplacené v Rusku kampaní Clintonky. Kádrový profil ředitele CIA jako voliče amerických komunistů je rovněž více než smutný: http://www.cnn.com/2016/09/15/politics/john-brennan-cia-communist-vote/index.html

  #4349 Reply

  leho
  Keymaster

  Mikin:

  No, hlavne ze jste se komunisticka *** primknuli ke kagebakovi Putlerovi, kteremu sexualni zvrhlik v Bilem dome veri vic, nez vlastnim tajnym sluzbam.
  A ze je podle vlastizradneho cenzorskeho *** byvaly reditel CIA “komunista”. 🙂

   
  Jirko, když někdo volí ve svobodných a rovných volbách komunisty, tak to zpravidla komunista je, není liž pravda? Asi jsi jako obvykle nečetl víc než pár prvních slov mého příspěvku a raději jsi to nedočetl, aby jsi se něco nedozvěděl. Na konci mého minulého příspěvku je linka na článek portálu CNN o Brennanově volbě.
   
  PS: Že se někdo zde nějak přimknul k Putlerovi vůbec nepozoruji. Spíše naopak. Vidím, že TDS není žádná recese, ale fakt…

  #4358 Reply

  leho
  Keymaster

  Mikin:

  Jo, volil komunistu coby pubertak pred 40 lety. …

   
  Jirko, Brennanovi bylo 21, když volil komunisty. V tomto věku už je člověk plně dospělý, není žádný puberťák a v jeho životopise nikde není, že by se nějak radikálně změnil. Naopak, pro post ředitele CIA byl zcela určitě vybrán pro jeho “pokrokové” postoje. Nutno rovněž pamatovat na fakt, že B. Husejn Obama byl vychován přesvědčenou marxistkou a jeho hlavní program coby prezidenta bylo sesadit USA z vedoucí pozice ve světě.
   
  PS: Ty obhajuješ komunistu, nadáváš americkému prezidentovi jak nejpřesvědčenější marxista, obhajuješ rovněž program minulého prezidenta-marxisty, takže dle přísloví když něco kváká jako kachna, tak to asi kachna neboli komouš či fanatický levičák asi bude, že ano…

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
Reply To: Fikce ruského hackování prezidentských voleb
Your information: