Impítschment právě začal. Píše se datum 20. ledna 2017

Home Forums Washingtonská bažina Impítschment právě začal. Píše se datum 20. ledna 2017

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total)
 • Author
  Posts
 • #6603 Reply
  leho
  Keymaster

  Minulý týden prý začal proces impíčmentu amerického prezidenta Donalda Trumpa. Alespoň tak to oznamují fejková média zcela zřejmě se spoléhající na krátkou paměť svých oveček jakým je např. mudrc od Yukonu Jirka Bílina.
   
  Ale jako obvykle nám samozřejmě lžou. Proces impíčmentu začal už 20. ledna 2017, což byl den inaugurace Donalda Trumpa. Zde je článek na The Washington Post z toho dne: The campaign to impeach President Trump has begun
   
  Pro zpestření dodám ještě screenshot:
   
  impeachment

  #6717 Reply
  leho
  Keymaster

  Washintonský močál je skutečně bezedný. Není divu, že postižení politici topící se v močálu křičí, kopou a snaží se chytit jakéhokoliv stébla či větévky v podobě impítschmentu minulé dva týdny. Shrnutí od kongresmana Dana Creenshaw na FoxNews:
   

   
  Impítschment má za úkol vytvořit kouřovou clonu aby pozornost veřejnosti nestanula na povedené rodince Bidenů a dalších událostí kolem prezidentských voleb v roce 2016. Viz zde: Ukrainian MP Claims $7.4 Billion Obama-Linked Laundering, Puts Biden Group Take At $16.5 Million
   
  Článek na ZeroHedge je příliš konkrétní než aby mohl být označen za lživý či zavádějící. Pravda je zde zcela jasná. Ukrajina je neobyčejně zkorumpovaná země a rodinka Bidenů tamní situace využila a pěkně se napakovala. Nebo existuje nějaké alternativní vysvětlení? Samozřejmě mám na mysli jiný argument než výkřik “Orange Man bad!!!” známého mudrce od Yukonu a podobně postižených jedinců.
   
  PS: Komentář na článek ZeroHedge od jednoho YouTubera pro ty, kteří umí anglicky a nechce se jim moc číst:
   

   
  Jak vidno, YouTube cenzura zasáhla poměrně brzy. Autorem byl YouTuber Salty Cracker https://saltycrackermerch.com/

  #6788 Reply
  leho
  Keymaster

  Na iDnes jsem se k nynejšímu impítschmentu vyjádřil takto:
   
  Důvod, proč “demokratičtí” zástupci co mají s demokracií pramálo společného chtějí zbavit Donalda Trumpa, je prostý. Nějaké body žaloby jsou naprosto irelevantní.
   
  Donald Trump do politiky jednoduše nepatří a vetřel se někam, kde nemá co dělat a proto se na něj musí něco najít a je to jedno, co to bude. Podplácení? Něco za něco? Proč ne. Všechno se hodí.
   
  Trump musí být zbaven úřadu, protože by mohl být v příštíech volbách opět zvolen. Tak se vyjádřili kongresmani Al Green, Adam Shiff a sama mluvčí Kongresu Nancy Pelosi, třetí v pozici po prezidentovi.
   
  Možná se jedná o skutečnou a funkční demokracii, protože voličská základna většiny “demokratických” kongresmanů co mají s demokracií pramálo společného, si přesně tohle přeje. Nezajímá je nějaká blbá Ústava nebo zákony. Oni chtějí, aby byl Trump prostě pryč a je jim jedno, jak to jejich zástupci udělají zákony nezákony Ústava neÚstava.
   
  A to je asi přesně to, kde je každá demokracie a republika, kde si lidé volí své zástupce, zranitelná a eventuelně může dojít k její sebezničení zevnitř, kdy voliči ztratí respekt k zákonům a nejsou si vědomi, jak ten jejich stát vlastně funguje.
   
  Prostě a hlavně jakkoliv dostat tu oranžovou nestvůru pryč a o to jde, o nic jiného…

  #6812 Reply
  leho
  Keymaster

  Bývalý ředitel FBI a jeden z hlavních představitelů živočichů přežívajích ve Washingtonském močálu James Comey poskytl interview FoxNews s Chrisem Wallace:
   

   
  James Comey mi připadá nejen jako živočich ze smrdutého močálu, ale připomíná mi nacistické pohlaváry, kteří o ničem nevěděli či pouze následovali fűrerovy rozkazy. Je opravdu grotestkní, že falšování dokumentu Comey charakterizuje jako pouhou chybu a ne kriminální čin. Generální inspektor Michael Horowitz (v Senátu minulý týden) charakterizoval pochybení FBI a jejího ředitele buď jako soubor úmyslných trestných činů nebo jako hrubou nedbalost (“gross negligence”). Obě možnosti jsou trestné.
   
  Jelikož James Comey lživé žádosti o sledování členů Trumpovy kampaně rovněž podepisoval, měl by rozhodně být obžalován a souzen. Takže pouhé vyhození z funkce ředitele FBI bylo rozhodně oddůvodněné a doufejme, že není všem dnům konec. Velmi bude záležet na prezidentských volbách příští rok. Troufám si tipovat, že v případě Trumpova znovuzvolení bychom se mohli dožít Jamese Comey za mřížemi…
   
  Článek s videem na FoxNews: https://www.foxnews.com/politics/comey-defends-fbis-fisa-process-after-scathing-ig-report
   
  PS: Jak dlouho tohle video vydrží? Den, týden či dva týdny? Uvidíme řekl slepý, že ano…

  #6842 Reply
  leho
  Keymaster

  Ze záhrobí od Yukonského mudrce:

  …Clanek nebude?

   
  Článek určitě bude. Ale! Dochází k překvapivému vývoji: Nancy Pelosi odmítá předat články impítschmentu Senátu aby mohl soudní proces zdali má být či nebýt Donald Trump zbaven funkce. “Demokrati” co mají s demokracií pramálo společného mají totiž velké dilema: předání článků a senátní proces totiž bude mít velmi nežádoucí efekt v podobě nutnosti setrvání všech senátorů během procesu v Senátu včetně těch kandidujících na prezidenta jako např. Elizabeth “Pocahontas” Warren, Amy Klobuchar nebo “Crazy” Bernie (Sanders). Ale to je pouhá maličkost ve srovnání s potenciálem dalších provalů “demokratických” skandálů během senátního procesu a ještě větší negativní dopad na veřejné mínění.
   
  Takže na článek je ještě hodně brzy. Každý den, kdy Nancy Pelosi bude sedět na článcích impítschmentu přidává na bizarnosti politiky “Demokratické” strany. Z průšvihu totiž není úniku. Jak to vypadá, na frak dostanou ve volbách příští rok tak jako tak.
   
  Ale nejlepší otázka je zdali Donald Trump ještě vůbec byl impítschnut či ne, protože proces začíná až v Senátu a nemůže začít pokud články nebudou formálně předány. Takže vlastně Trump impítschnutý ještě nebyl a kdoví jestli vlastně vůbec bude. Viz rozbor od Andrew McCarthy na National Review: If Impeachment Articles Are Not Delivered, Did Impeachment Happen?

  #6844 Reply
  krakatit
  Guest

  Zlatokop bez zlata ma starosti SMICH!

  Nam se sem podle nadhernejch domu v podhuri stehujou rostaci co zesocializovali Kalifornii. Jenze ti na to maji a Mikin nema ani na novou podlahu ve srubu. V tom je asi zakopanej pes.

  #6845 Reply
  leho
  Keymaster

  Mikin na novou podlahu v pohodě má. Udusá hlínu a je to. Tak se to na dalekém severu dělá, protože parkety a koberce tam nikdo nedoveze.
   
  Ale to co předvádí “Demokrati” co mají se demokracií pramálo společného je neuvěřitelná fraška, což jsem už mnohokrát zmiňoval. Jak se Nancy Pelosi předvedla, když své ovečky napomenula přísným pohledem moudré učitelky při odklepnutí článků impítschmentu, to je už v úplně jiné dimenzi:
   
  Nancy Pelosi

  #6847 Reply
  krakatit
  Guest

  Trump nemusi utracet za volebni agitaci. To pro nej udelala Pelosi se spolkem hlupaku, kteri do dnes neumi pochopit, ze je volici nechteji.
  Takova pitomost jakou se snazi levicaci prosadit sve ego, nema obdoby.

  Dnes jeden nemusi koukat na komicke filmy, o legraci se postara parta strelenejch bab na Kapitolu.

  #6848 Reply
  leho
  Keymaster

  Mikin je slavný!
   
  Mikin

  #6849 Reply
  Kulysyychek
  Guest

  Na Zvedavci i Nezvedavci zavladla velka zloba rudohnede luzy. Jejich milacek a Putleruv posk0k byl impeached a to mu nikdo neodpare.
  Dobrou noc, komunisticky cenzore. 🙂

  #6850 Reply
  Kulysyychek
  Guest

  Jeste ze uz neziji Hitler a Stalin. Zdejsi rudohnedy odpad by stridave hajloval a zpival internacionalu. Vybrat si zlodejskeho debila za sveho Boha, to dokazou opravdu jen debilove jako Stwora nebo Kulich.

  #6853 Reply
  krakatit
  Guest

  Umis neco jinyho nez rvat jako bolsevik na Yukonu?

  #6854 Reply
  Kulysyychek
  Guest

  Aby ti nepraskla zilka, komunisto Vohanko. 🙂

  #6857 Reply
  krakatit
  Guest

  Bylin, jeste neplatis dluhy? Jsem se mrknul jen na tvuj prehled z Yukonu. Ty chlape snad dluzis i za tech par hrebiku SMICH. Se nedivim ze jsi z Ceska utek. SMICH

  #6859 Reply
  Kulysyychek
  Guest

  Kdybych vam sem bando komunisticka jednou za tyden neco nenapsal, hodili byste si uz davno masli.Tak aspon vy dusevni eunusi podekujte.:)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total)
Reply To: Impítschment právě začal. Píše se datum 20. ledna 2017
Your information: