Kdepak máme Mikina?

Home Forums Diskuze a fórum Kdepak máme Mikina?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #8384 Reply
  krakatit
  Guest

  V Kanade je revoluce a levicacky mudrc nikde… asi zalezl jako Trudeau!

  #8575 Reply
  Mikin
  Guest

  Zda se, ze ti Stworuv komunisticko-nacisticky osliku Kulíšku po potupne porazce Putinova vlezdoprdelky Donalda J. Trumpa definitivne ruplo v bedne a bavis se zde sam se sebou. Pokracuj v krasojizde, ty nas malinky Gerasimove. Slava Ukrajini! 😉

  #8576 Reply
  Mikin’s nemesis
  Guest

  Mickey if stupidity was painful, you’d be in agony.

  #8593 Reply
  Kahulak
  Guest

  Zmuzes se nekdy v zivote na neco jineho, nez na tuhle zlucovitou zlobu, ty umolousany podivny socialni pripade v uvalenem a nevyzehlenem obleceni, ve kterem jsi videt na Ty-trubicko videu, kde si hrajes na znalce ohledne hrobu stejneho podivina “eskimo welzla”. Ta mala pismena ve jmene podivina nejsou pravopisnou chybou, to pouze vyjadruje mou neuctu a nechut k podivinum. Z toho tveho podivneho zlucoviteho vylevu vyzaruje vrely cit k tomu popletenemu falesnemu bidetu co je nainstalovan v Bilem Dome. No poliklinika Bily dum s psychiatrickym oddelenim je na Zerotinove namesti cislo 6 ve tvem domovskem Brne – mozna by bylo ku tvemu prospechu tam zajit, pozadat o pomoc a nechat se vysetrit. Mam s lidmi soucit a porozumeni, ale tebe mne lito neni, ty jsi zhmotnele zlo a s tim mit soucit a porozumeni proste nejde. Kazdopadne ti ale nic zleho nepreji.

  #8594 Reply
  leho
  Keymaster

  Ahoj Kahulaku, ono to je tak, že Mikin není žádný zvláštní případ zasluhující si psychiatrickou léčebnu. To jsme spíše my, kterých je menšina, kterou bych odhadoval maximálně na 10-15% z celkové populace. Internet a sociální sítě zvlášť způsobily, že většina získala moc a ta většina bohužel zahrnuje individua jakými jsou například Mikin a Míla Benešovský aka Ben Hur. Dříve v době kamenné bez Internetu a sociálních sítí jsme je míjeli tak jako psí lejno na chodníku aniž bychom k němu přičichli či dokonce vnímali jejich existenci. To byli oni, kdo zabíral většinu míst v hospodách ve 4. cenové skupině a kvůli kterým jsme těžko našli volný stůl. Jinak jsme ale v těch předpotopních dobách s nimi nepřišli do styku, nekomunikovali jsme s nimi vůbec, maximálně jsme se zeptali zdali je tahle židle volná. Ale oni tu jsou teď všude, vyplňují drtivou většinu veřejného prostoru a musíme je nejen snášet, ale i s nimi komunikovat a poukazovat na jejich neuvěřitelný zápach a hnus, protože nelze připustit, aby měli ještě větší moc než nyní mají.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Kdepak máme Mikina?
Your information: