Z českých luhů a hájů ….. (copy)

Home Forums Diskuze a fórum Z českých luhů a hájů ….. (copy)

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #5649 Reply
  krakatit
  Guest

  (jgw) Prosinec 2018. Z ničeho nic napadl sníh! V zimě, leckde i přes noc – zákeřně a bez varování. Udatným českým vlastencům, vyčerpaným bojem proti islámu a obranou křesťanských hodnot, již na jeho úklid pochopitelně nezbývají síly. V prohnilém Německu a celé rozpadající se Evropské unii si okamžitě sobecky uklidili jen svůj sníh, ale České republice opět nikdo nepomohl. Známe to z historie… Avšak už nikdy více! Nyní již bez dalšího váhání obeženeme naši cizáky ohrožovanou vlast ostnatým drátem a obsadíme naše nedobytné pevnosti na hranicích armádou, hasiči i zkušenými, navzájem ostřílenými myslivci. V čele s chrabrým vrchním velitelem ozbrojených sil tak zabráníme dalšímu ponížení našeho kulturního a prosperujícího národa, který se již ve středověku pod vedením bratra Žižky tolik zasloužil o evropskou civilizaci. Poslední ostrov evropské kultury, tu naši Českou republiku, nikomu nedáme, radši ji zbouráme – což se nám už částečně podařilo. Otevři už konečně oči, Evropo, a pochop! Drží-li čeští hrdinové ve svých rukách zbraně za tvoji svobodu, nemůže po nich nikdo chtít, aby se zároveň oháněli lopatami a košťaty a odklízeli sníh. Budeš litovat, Evropo! Ještě ti zahrajeme to naše české národní divadlo!

  #6106 Reply
  leho
  Keymaster

  Administrátoři v iDnes mi ztížili přístup na jejich web. Jestlipak to nedělají naschvál:
   
  1
  PS: Týká se to pouze prohlížeče Chrome. Mozilla Firefox funguje, takže má IP adresa nebyla přesunuta do žádné karantény, ale jedná se o nějakou hloupou chybu. Holt Česko, no, co chcete, že jo…

  #6112 Reply
  Daniela
  Guest

  Tak jsem sla na Idnes.cz, chvili to jelo normalne a pak jsem dostala stejnou vyhlasku o zablokovani IP…..

  #6113 Reply
  leho
  Keymaster

  Už jsem jim napsal asi 3x včetně odkazu na můj příspěvek se screenshotem přes jejich formulář i webmasterovi e-mailem. Jsem zvědav, jestli se někdo ozve..

  #6119 Reply
  leho
  Keymaster

  Abych byl férovka, iDnes mi už zase v Chromu funguje. Ale stejně, webka největší mediální organizace, hmmm…

  #6120 Reply
  Daniela
  Guest

  Me Idnes taky uz funguje….

  #6121 Reply
  krakatit
  Guest

  Nam to funguje bez problemu i zde –

  SMICH!

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
Reply To: Z českých luhů a hájů ….. (copy)
Your information: