Reply To: Obamacare v kostce

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Obamacare v kostce Reply To: Obamacare v kostce

#2945
Alois
Guest

Otázka pro Pražáka

Jsem zvedav na Polaky, jedini schopni sebeobrany jedini ochotni vydat vice nez 2% HDP http://zpravy.idnes.cz/polsko-koupi-stihacky-i-ponorky-dav-/zpr_nato.aspx?c=A170704_142039_zpr_nato_inc
Jedini kteri maji snahu zastavit expanzi Rusu,

Jak jsem si všimnul, tak většina z těch (zde) pár diskutujících, je protrumpovská. Já taky, a proto mě udivuje, že třeba to, co provedl a snaží se provádět Putin, je vlastně to samé, o co se snaží Donald, ale Putin je zato osočován a označen jako zlý agresor. C’mon! Za tu dobu, co je u kormidla, pozvedl Rusko velice znatelně, v porovnání s tím, co provedl (zmršil) Jelcin, kdy v Rusku umíraly tisíce lidí hladem.
Proč to, o co se snaží Donald, považujete za jediné správné, ale u dalšího je to jaksi špatné? Když se podívám na mapu, kde jsou vyznačeny americké a NATO základny kolem Ruska, tak mi to teda vůbec nepřipadne, jako nějaká ruská “rozpínavost”. Každý normální a seriozně uvažující člověk, by dělal to samé, o co se snaží Putin. Znáte to sami z americké historie, že když bylo pár farmářů ohroženo okolními Indiány, postavili si fort a kolem něho palisádu, protože si chtěli ubránit své životy a pozemky. Putin dělá to, k čemu je donucen. Donald před volbami prohlašoval, že se chce domluvit, obchodovat a ne válčit, já myslím, že Putinovi jde o to taky. Jenže Donald má proti sobě velice silnou kliku (Deep State), která to “domlouvání” nechce připustit.
Jak řekl sám Ježíš – podle ovoce poznáš strom. Jenže ono se zase najde dost takových, kterým to ovoce nechutná a snaží se ho proto znechutit ostatním a nejraději by ten strom porazili. A mně to připadá, že se jimi hodně lidí nechá ovlivnit a bez toho, aniž by to ovoce “ochutnali”, srší z nich oheň a síra, jenom proto, že uvěřili “pomlouvačům”. Vhodným příkladem je ten “snaživý” hoch z Yukonu, ten to má taky sesumírované “jedině správně” a všechny, kdo jsou proti, rád označuje za nácky, xenofoby, rudohnědý fašisty, komunisty apod. To je skoro jako ti džihádisté, ti se taky nepustí své víry a svého boje. Že jsou to fanatici a napůl blázni, to ví každý normálně vyvinutý, kulturní a civilizovaný člověk. Jak vidět, všichni však takoví nejsou. Bohužel!