Reply To: Trangenderoví vojáci vyhozeni Trumpem

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Trangenderoví vojáci vyhozeni Trumpem Reply To: Trangenderoví vojáci vyhozeni Trumpem

#3064
Daniela
Guest

Ja jsem taky nikdy nevidela transgenderoveho vojaka, pisou, ze jich je nekolik tisic. Jak to vi, to maji ti transgender jiste nejake vyjimky. Coz je spatne.
Copak o to, kdyz si nekdo chce zmenit pohlavi, tak at si tak ucini. Jsou to vesmes labilni jedinci a prehozeni pohlavi je snad dusevne ukotvi.
MAJI JI SI TO ALE VYEESIT PRED TIM, NEZ SE ZAPISOU DO ARMADY.
Dle meho mineni musi uz mit stabilne vyhranene pohlavi, at uz uriznute, ci nasite….Vojanda Betty ci John, neschvaluji zadne “hledani sve identity”.
Jaky prinos obranyschopnosti maji muzi-zeny US Army, kdyz misto cviceni a pripravovani se na combat jdou na sex change, a pak jsou ovlivnovani hormony a mentalnimi problemy, to mi unika. Mne to spis pripada, ze se mnozi prihlasili do obrannych slozek s tim planem, ze si v tehle statni organisaci zaopatri zmenu pohlavi zadarmo..

Mne celkem nevadila politika US Army, “Don’t ask, don’t tell”, co se tykala gayu. A i to uz bylo dost na hrane v praxi, mezi vojaky. Ale menit si gender ve statni sluzbe, zadarmo, ve sluzbe, ktera je zavisla na prisnejsim kriteriu nez jine kariery, to uz je za hranici.

Mam dojem, ze D.Trump bude mit velkou oposici k jeho narizeni, protoze z nekterych generalu se za tech osm let uz taky staly “humanitarni pussy”….