Trangenderoví vojáci vyhozeni Trumpem

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Trangenderoví vojáci vyhozeni Trumpem

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author
    Posts
  • #3051 Reply
    leho
    Keymaster

    Tuto úvahu jsem napsal do diskuze na iDnes zde Diskuze k článku: Trump vykázal transgenderové osoby z armády, Pentagonu nic neřekl:

     

    Bylo už na čase aby vrchní velitel armády zrušil tenhle nesmysl a sociální experiment Husejna Obamy.
     
    O nesmysl se jedná už kvůli požadavkům na fyzickou připravenost. Chlap přeměněný umělou hormonální léčbou a operativním zákrokem na ženskou nikdy není 100% ženská, takže při testu fyzické připravenosti bude mít vždy výhodu. Dále, na základě tohoto testu je posuzováno, zdali se voják kvalifikuje pro službu či ne. Vsadím se, že drtivá většina transgenderových “vojáků”-žen přeměněných na ženské by test neudělala dle požadavků pro muže a tudíž by se na službu v armádě normálně nekvalifikovala. Že docházelo k zneužití neschopnými vojáky aby mohli zůstat v armádě je téměř jisté.
     
    Pokud uvažujeme transgenderovce přeměněné z žen na muže, tam jsou implikace takové přeměny ještě horší a vsadím se, že těchto je opravdové minimum už kvůli požadavkům na fyzickou připravenost. Opravdu hodně málo žen je schopno projít testem dle požadavků pro muže. Já jsem během své téměř 27 služby v US Army potkal max 1 až 2 takové vojandy, ale ani jedna z nich rozhodně jako kadidátka na transgender nevypadala. Jedna byla šťastně vdaná a druhá randila s chlapama docela neokázale.
     
    Takže lze předpokládat, že typ transgendera z ženskou na muže v ozbrojených silách je velmi ojedinělý případ a statisticky vzato tyto osoby musely téměř zcela jistě podvádět při testech fyzické připravenosti a tudíž jejich vyhození z armády více než schvaluji.
     
    Vzhledem k tomu, že za svou téměř 27 letou službu v US Army jsem v životě neviděl transgenderového vojáka či vojandu usuzuji, že se jedná o ojedinělé případy a tudíž jejich vyhození vůbec neovlivní bojeschopnost ozbrojených sil. Dále jsem si jistý, že většina těchto případů nějakým způsobem zneužila Husejnův sociální experiment aby mohla v armádě zůstat buď kvůli nesplněným požadavkům fyzické připravenosti či jiným důvodům. Opravdu nechutný případ Bradleyho-Chelsea Manning si mnozí stále pamatují, že ano…

    #3064 Reply
    Daniela
    Guest

    Ja jsem taky nikdy nevidela transgenderoveho vojaka, pisou, ze jich je nekolik tisic. Jak to vi, to maji ti transgender jiste nejake vyjimky. Coz je spatne.
    Copak o to, kdyz si nekdo chce zmenit pohlavi, tak at si tak ucini. Jsou to vesmes labilni jedinci a prehozeni pohlavi je snad dusevne ukotvi.
    MAJI JI SI TO ALE VYEESIT PRED TIM, NEZ SE ZAPISOU DO ARMADY.
    Dle meho mineni musi uz mit stabilne vyhranene pohlavi, at uz uriznute, ci nasite….Vojanda Betty ci John, neschvaluji zadne “hledani sve identity”.
    Jaky prinos obranyschopnosti maji muzi-zeny US Army, kdyz misto cviceni a pripravovani se na combat jdou na sex change, a pak jsou ovlivnovani hormony a mentalnimi problemy, to mi unika. Mne to spis pripada, ze se mnozi prihlasili do obrannych slozek s tim planem, ze si v tehle statni organisaci zaopatri zmenu pohlavi zadarmo..

    Mne celkem nevadila politika US Army, “Don’t ask, don’t tell”, co se tykala gayu. A i to uz bylo dost na hrane v praxi, mezi vojaky. Ale menit si gender ve statni sluzbe, zadarmo, ve sluzbe, ktera je zavisla na prisnejsim kriteriu nez jine kariery, to uz je za hranici.

    Mam dojem, ze D.Trump bude mit velkou oposici k jeho narizeni, protoze z nekterych generalu se za tech osm let uz taky staly “humanitarni pussy”….

    #3070 Reply
    leho
    Keymaster

    Danielo, máš absolutní pravdu co se týče psychické lability, kterou si armáda nemůže dovolit. Statistiky hovoří jasně. Viz dnešní aktualizace článku na hlavní stránce Nezvědavce http://nezvedavec.org/vyhozeni-transek-z-armady/.
     
    Problémy se začleněním do jednotek a hlavně s testy fyzické zdatnosti za to prostě nestojí. Řešení téhle kraviny by nejen bylo drahé, ale stálo by to životy mnoha dalších spoluvojáků a spoluvojand.
     
    PS: A samozřejmě, zneužívání k bezplatnému zařízení sexchange a kvůli obcházení testů fyzické připravenosti, to je další kapitola. Ještě že tenhle Husajnův nesmysl bude smeten ze stolu!

    #3075 Reply
    krakatit
    Guest

    @Dana

    Mam dojem, ze D.Trump bude mit velkou oposici k jeho narizeni, protoze z nekterych generalu se za tech osm let uz taky staly “humanitarni pussy”

    Z mnoha vyssich dustojniku se stali politicti leadri. System, ktery se da sledovat od dob Cartera a i pred tim. Vycistit tuto kategorii vezme dlouhou dobu. Podstatny problem je ve slozeni nasich zakonodarcu. Capitol pod podivnym vedenim ponekud strelenych bab z Californie, je vetsi problem nez cely Pentagon!
    Nikdy nezapomenu na senatorku Boxer hulakajici na generala Walshe –

    Pak se nelze divit ze par vojenskych karieristu je opatrnych z duvodu svych penzi!

    #3076 Reply
    Daniela
    Guest

    Lehova uvaha je logicka, vojak neni automat a gender zde opravdu hraje velkou roli. Lidske biologii se neda poroucet.
    Jeste bych dodala, ze zmenu pohlavi podstupuje nejmene trikrat vice muzu nez zen. Vesmes to byli muzi uz od narozeni zzenstili, a po sex change se naprosto oddavaji nove ziskanemu “zenstvi”.. Rochni se ve sve feminite. Jako ten Manning.. Ten by v dnesni podobe vubec nemohl absolvovat test fyzicke zdatnosti. Vypada jako bezpohlavni mutant. Takovy a jemu podobni by urcite nebyli optimalni vojaci..

    #3077 Reply
    krakatit
    Guest

    Dano ti typy pouze vyuzivaji to, co jim system umoznuje. Ten system je prorostly dobrodeji, jako senatorka Boxer a dalsi. Pokud nebudou vcas odstraneni pujde to dal.
    Trump se snazi, ale ma proti sobe mnoho nepratel. Problem je v tom, ze volic nesleduje co jeho zastupce provozuje a nekontroluje jeho cinnost. Homosexualita ci Trani jsou jen viditelnym prvkem toho co se po desetileti vytvarelo v bazine.
    Mel jsem nekolikrat moznost se do te baziny podivat. Porozumel jsem tomu ze zakonodarci jsou nejmene zainteresovani na problemech jejich volicu. Tam jde hlavne o jejich vlastni benefice.
    Dostanouli se na takove pozice individua ktere jsou presvedceny ze planeta je placata – pak mame problem! Problem stejny jako psychicky postizeni jedinci co se cpou do systemu nejen armadniho!

    #3078 Reply
    Daniela
    Guest

    Senatorka Boxer je kravka, ale uz prece v uradu neni, je tam nova jalovice Kamala Harris, jestli to mam spravne. Ta Harris nenavidi Trumpa. Nemyslim to nijak ustepacne, krakatite, ale zde si dovolim podporit muj argument, ze kratsi volebni terminy problem nevyresi, pac si volici, zvlaste ti v Kalifornii, zase zvoli podobne, ba identicke hovezi maso.

    #3079 Reply
    leho
    Keymaster

    Jojo, je to tak, Kamala Harris je místo Boxer. Změna vyřeší jeden problém, ale další problém způsobí. Jsem v tomto rovněž konzervativec a ohledně volebních období nechal bych věci tak jak jsou.

    #3080 Reply
    krakatit
    Guest

    pratele, po vcerejsim vystoupeni naseho senatora McCaina jsem presvedceny, ze udrzovani lidi jako je on v senatu a i kongresu ma byt omezeno na dva terminy.

    Konstituce Spojenych statu nebyla nastavena tak, aby slouzila soukromym zajmum zakonodarcu, pripadne jejich emocnim stavum. Jsem celozivotni republikan, znacne konzervativni, to co predvedl senator McCain ve vzteku, ze prohral sve predvolebni usili, jde naprosto proti memu presvedceni, tim i tomu ze tento muj senator NENI dal uz mym zastupcem.

    Vojensky system USA je postaveny na paradigmu – kontrola-super kontrola – hyper kontrola, ta se volicum vymkla z rukou, viz osazeni a jednani nasich zastupcu na Kapitolu.

    Budeli jine reseni problemu vynucovani si osobni vule, ne zajmu svych volicu, rad se necham pouzit.

    #3081 Reply
    Daniela
    Guest

    No, je to tristni. Kdyz byli Republikani v oposici, sedm let bojovali proti ObamaCare. Ted, kdyz mohou ukazat, ze jen nekeceli, tak jsou najednou proti zruseni. Samo, ze je v tom osobni politika, McCain je jedna z figurek resistance proti Trumpovi. Asi bude muset prijit totalni kolaps tohoto pojisteni. Jinak se nic nezmeni.
    Jsem stastna, ze nemusim byt na Obamacare, mam zdravotni pojisteni Medicare a jako suplement Tricare od US army. Jsem s tim doposud moc spokojena.
    ——
    Jeste k tem transgenders:
    Narazila jsem na artikl na liberalnim platku Huffpost.
    Je to o muzskem mozku, ktery je “zaklety” v zenskem tele. Teda, nez se to ‘It’ definitivne rozhodne a necha si “ho” nasit..

    http://www.huffingtonpost.com/entry/cass-clemmer-trans-periods_us_597101bce4b0aa14ea78a251

    Neco takoveho prece obranne slozky nemohou rekrutovat…..

    #3082 Reply
    Alois
    Guest

    Neco takoveho prece obranne slozky nemohou rekrutovat…..

    Danielo, jenže problém je v tom, že se příliš uplatňuje a dodržuje politická korektnost, nebo affirmative action, kde není vůbec připuštěn common sense. Potom dochází k takovým případům, že třeba zdravotně postižený člověk (např.poloslepý), by chtěl být řidičem autobusu, nebo žena, která chce být hasičkou, ale nesplní požadované fyzické testy, se začne soudit a mnohdy jsou ti soudcové tak “vymaštění”, že jsou na jejich straně. Použil jsem příklady, které jsou možná trošičku přitažené za vlasy, ale bohužel, je takových dost. V poslední době, jak jste jistě zaznamenali, byla ta féra s usvědčeným teroristou (Khadr), kterému Kanada vyplatila 10 a půl milionu dolarů. To už není ani směšné, to zůstává člověku rozum stát. Velice špatné je však to, že se najdou lidi, kteří takováto rozhodnutí činí a většina lidi, kteří jsou proti tomu, s tím nemá šanci nic udělat. Když se najde člověk, který by to chtěl napravit (Trump), tak se proti němu postaví sebranka kazisvětů a snaží se ho všemožně zlikvidovat. Svět se už dočista zbláznil.

    #3085 Reply
    Daniela
    Guest

    Ano, Aloisi, taky to tak vidim.
    zchoulostiveli obcane v klidnych zemich si nedovedou predstavit tu zatvrdlost a nenavist proti “nam” zapadakum a tak si to vysvetluji vselijak. Kanadsti humaniste holt praktikuji obcanska prava tak nesikovne, ze odmenuji muslimskeho Kanadana, ktery zabijel americke vojaky. Je jen otazkou casu, kdy se to mezi radikalnimi islamisty roznese, jak jsou Kanadani naivni a budou infiltrovat do kanadske spolecnosti.. Oni se projevi, az se jim prestane, jen jednou, ustupovat. Zatim jim Kanada ustupuje. My v USA jsme tou fazi prosli take. Obamovi pohunci s politickou korektnosti o lidskych pravech potlacovali kritiku a svobodne vyjadreni, kdyz se jednalo o pravdive popsani skutecnosti, ktere bylo v rozporu s jejich ideologii. Obama nechtel priznat islamsky utok, vyhybal se jako cert krizi rici “islamsky terorismus. To ale neznamena, ze se tato falesna humanita v USA nejak vymitila, liberalni politika tu stale je, pac mame mnoho “libtards”, jak my jim zde rikame.

    #3089 Reply
    krakatit
    Guest

    Vida Trump je chytrejsi nez kanadsky breptal tvrdil –

    https://www.wsj.com/articles/donald-trump-threatens-to-cancel-some-health-care-benefits-for-lawmakers-1501352607

    Takze nas Senator bude muset jako ja, klusat na Tricare a platit!

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
Reply To: Trangenderoví vojáci vyhozeni Trumpem
Your information: