Reply To: Masakr v Las Vegas

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Masakr v Las Vegas Reply To: Masakr v Las Vegas

#3821
Prazak
Guest

no takze znova, udrzovani zprav z Las Vegas, nebo pokleky cernochu v preborech o sisaty mic pomahaji lidem premyslet o necem jinem, nez co kde ukrast nebo jak vydelam bez prace:-) takovy obycejny zivot ha ha dejte jim hry a chleba a muzete si vladnout jak chcete…
Na i dnes jsem zijistil, ze jsem mlady vysokoskolak, coz mne velice potesilo. No a ze Mikin to vidi jinak, nez Leho? I ja jsem videl politiku jinac nez Leho, ovsem dnes mam jedinou moznost stejne jako Donald videt co je a kam to politici dotahli svou politickou korektnosti, svym chapanim lezeb, buzerantu, cernochu a Mexikanu. Nakonec opravdu v neskutecne nevyhode je beloch muzkeho pohlavi.
Pak clovek nema byt rasista ha ha vse je o ciklu, jak ekonomie, tak kdo momentalne vyhrava ve spolecnosti. Spolecnosti je vlastne egal co se deje, dulezite je mit zazemi, plnou lednicku moc se nestvat pracovat jen zavodne a mit se dobre… proto preferuji prirodu a pozorovani zvere. Tam aspon vim ze silny sezere slabeho a velky maleho, vsichni jsou nazi a hezky rozdeleni podle barvy a preferenci zradla lef netvrdi ze je zirafa a zebra ze je cerny kun. Vse ma logicky zakon, pouze politici namlouvaji druhym, ze poruci vetru desti, ze clovek ktereho je na svete mene nez hoveziho dobytka dela zazraky s prirodou. A hlavne, ze je nas uz moc a mela by byt valka, takze vlastne vojaci budou ve vyhode :-). No a traper na Yukonu take, tam se bombicky posilat nebudou neni tam koho trefit 🙂