Reply To: Masakr v Las Vegas

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Masakr v Las Vegas Reply To: Masakr v Las Vegas

#3829
leho
Keymaster

No, Pražáku, něco tom je co píšeš, ale něco zase by se nemělo brát na lehkou váhu. Totiž některé zprávy mohou ovlivnit náš život a některá velmi důležitá ústavní práva jako právo držení zbraní. Z tohoto hlediska je zpravodajství o Las Vegaském masakru přinejmenším hodně podivné a i z jiných důvodů, jako např. nutnost aplikace CYA, neboť kasina kolikrát obcházejí zákony a nechtějí, aby jim policajti do jejich podniků strkali nos. Viz článek na webu The Blaze:
 
Police reveal new development in Las Vegas shooting. This could be a game-changer.
 
Podle mne možná neochota managementu zavolat policajty hned jak byl postřelen člen ochranky rovněž hrála roli a tím mohlo třeba být zabito o nějakých 20-30 lidí méně, nebo i víc. A vykládej pak těm manželům, manželkám, dětem a rodičům, že se nedalo nic dělat, když skoro určitě dalo.
 
Ve srovnání se střelbou do davu v Las Vegas klekání fotbalistů při hymně mi připadá také takové uvalené a divné, ale zase jde o tradici a úctu k vlajce a této zemi i když přímo nejde o život.
 
PS: Ještě dodatek a jenom připomenutí, že v případě Mikina nejde pouze o jiný názor. Hlavně soudě podle jeho lhaní, nadávek a výhružek nejenom že jde o minulého kamaráda, ale i o člověka, který by tebe nebo mne při takovém masakru v Las Vegas nechal postřelené ležet, popřípadě by do nás ještě kopnul a plivnul. Tak soudím ale nejen podle jeho neveřejných verbálních projevů.