Reply To: Masakr v Las Vegas

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Masakr v Las Vegas Reply To: Masakr v Las Vegas

#3838
Daniela
Guest

Dosti depresivni pozorovat, jak nenavistnici Trumpa prenasi svou nenavist i k vyhubeni na ty, kteri jsou s Trumpem spokojeni. Meli jsme zde prece hned po masakru v Las Vegas hajzliky a hajzlice, co smrt lidem na country festivalu prali, protze “to byli stejne vetsinou volici Trumpa”..

S vysetrovanim ohledne strileni do davu Paddockem se to vice zamotava, neni tedy divu, ze pri nezodpovezenych otazkach si budou lidi vymyslet ruzne theorie, jak k tomu mohlo dojit.. Naprosto normalni reakce.
Mne vubec nesedi oficialni zpravodajstvi o tom, ze Paddock byl clovek, ktery v hernach ziskaval velke prijmy, tudiz byl bohaty. To je dle meho mineni uplny nesmysl.
Jednou, kdysi velmi davno, jsem mela tu smulu, ze jsem se zamotala s hracem hazardnich her. To je svet sam o sobe a tak vim, ze zadny hrac nezbohatne vyhrami proti kasinum. Kasina, at uz v Nemecku nebo Americe je obrovsky byznis, ktery se zaklada na tom, ze kasina si zarucuji profit z “volavek”. V zadnem pripade neprodelaji, je to velmi lukrativni byznis, kde se zoufalcum vydaji drobky a mafianske praktiky pak stahnou zbytek-miliony. Paddock nemohl ziskat miliony hranim video-pokru, protoze, kdyby neustale vyhraval, tak by ho z kasina vyloucili. Pamatujete si na film “Rain man”, kde ten autisticky muz vyhral , udajne dle statistickych informaci, velkou castku, nacez ho z kasina vyhodili ? Nevim, jak by to bylo s tou vyhrou, taky pry hral Paddock video pokr, ale je pausalnim faktem, ze kasina si to hlidaji, aby nekdo nevyhraval velke castky soustavne. Vyhry jsou kalkulovane a slouzi obchodni reklame. . Majitele si rozmazluji a podporuji takove lidi, kteri prohravaji velke castky a tim plati do jejich systemu .. Je ocividne, ze si hotel Paddocka piplal, pac byl pro ne vyhodny.
S timto poznanim se ale objevuje dalsi otazka, kde bral ty miliony Paddock predtim, nez je prohazardoval ????